Böyle bir erkek dünyada tek mi?

Böyle bir erkek gormedım hayatımda ya .s

Dün 2senemız doldu. gelın görün ki o 2sene nasıl oldu.kavgalı gürültülü beddualı vurmalı kırmalı..

yemin ediyorum ondan kurtulmak ıcın herseyı yaparım.

kendını kral sanıyo. karadenızlı erkek bıdaha bana rastlamasın yemın edıyorum cekılmıyor ya .

neymıs bugun demısım yanında kım var.sen ne hakla soruyorsun dıyo.lan sevgılım dgl mısın soramaz mıyım. onu unutmam ıcın akıl verın neolursunuz..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hoppppppppppp bir dakka ya :) senin sevgilin takoz sa , ben Trabzonlunun ne suçu var :D ve diğer hemşolarımın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne yapacagi ya da ne söyleyecegi kestirilemediginden, kar$isinda salakla$ilan; bir an gülerken iki dakika sonra somurtan; sever gibi yapip sonra umursamaz bir tavir takinan; mümkün mertebe uzak durulmasi gereken erkek modeli. kokuyu alir almaz aninda mekan terkedilmeli, ileride ya$anacak olasi acilardan, hayal kirikliklarindan böylelikle darbesiz olarak kurtulunmalidir.

0|0
    0|0
  • bence ayril bir daha beni arama de ona dair herseyi sil bir daha rahatsiz edersen polise sikayet ederim de insan taciz etmekten 2 - 3 yil hapis cezasi yediririm de baktin kralin felan gelsin diyosun seni oldururum diye felan deki oldur en azindan senin gibi bir malla karsilasmam bir daha omur boyu hapis cezasi veriler sana vatana millete hayrim dokunur de onun herseyini engelle.

0|0
    0|0
  • Kaldir at cöpe :-) nasil birine deng gelmissin :-))

0|0
    0|0
  • kesin Trabzonludur mna.

0|0
    0|0
  • Akil versek nolcak aklin olda ayrilirdin ayriuetten genelleme yapma her yerin iyisi kotusu varAllah iyilerle karsilastirsin yagmurdan kacip doluya tutulursan gorursun

0|0
    0|0
  • unutman için önce ayrılman lazım. ama bu herifi çektiğine göre seviyorsun ve bir sözüyle seni yine bağlar merak etme

0|0
    0|0
    • sevdıgım dogru ama onu unutmak ıstıyorum yemın edıyorum tükendım artık

• Telefonunu kapadı ve daha yazmak ıstemıyorum ona. susmak en buyuk cevaptır derler ya..

• mesaj at ayrıldık diye anlasın

• Si*tir etmelisin sevmek'den önemli şeyler var.

1|0
    0|0
  • senden ne ayrılabilirsin ne de unutabilirsin hayatın boyuncasda onu çekeceksin

0|0
    0|0
  • onu unutamayacaksın iz bırakmış

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senin sevgilin bence insan değil. :D Memleketle alakası yok :D Benim anlamadığm böyle bir ayıyla denyoyla nasıl 2 sene geçer :D Ben asla dayanamam 2 güne şutlarım :D senn sorman gayet normal ama sevgilin olcak barzo tam bir hıyar ağası :fsafasfagdas

1|0
    0|0
  • aynı bizim ilişkimiz ama benimki her sorduğum soruya cevap vermek zorunda cevap vermezse bende onıun sorduğu hiç bir soruya cevap vermem

0|0
    0|0
  • Oda sana yanındaki kim diye sorarsa aynı cevabı ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...