Sevgili kadınlar erkekler gerçekten öküz sıfatını hak ediyorlar mı? yoksa öküzlük cinsiyetle alakalı değil mi?

-Nerdesin?

+Bizim kızlarlayız,alışverişte

-Tamam sevgilim.

+Nerdesin?

-Bizimkilerle maç izliyoruz.

+Sizinkiler kim? Kız varmı? Ne maçı? Tribüne baktın mı? Kızları kestin mi? İçtiniz mi? Şarjın var mı? Biriyle tanışmadın dimi? Kız falan yok yani?YA ZATEN SEN BENİ SEVMİYOSUN... :SS

:))))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• "Karı" kelimesine gıcık olup, diyene öküz diyen, "sizi karı - koca ilan ediyorum" cümlesini duymak için ömür çürüten hanım kızlarımız burda mı ? :))
    20% (4)40% (4)27% (8)Oy Ver
  • Sevgilisi olan kızların %90'ının telefonunda, bir gün ayrılırsam moral olur diye kendilerine asılan bir yavşağın numarası malesef vardır. ee şimdi sen söyle gardaş kim öküz ? :))
    10% (2)20% (2)13% (4)Oy Ver
  • Kadınlar 2 'ye ayrılır; Erkeklerin saçlarının dôkülmesine sebep olanlar Bide tamamen kel bırakanlar:))
    10% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
  • - Adın ne?  Türk Erkeği  - Aaa çok değişik, anlamı ne? + Yeryüzüne düşen ilk odun tanesi.. :))
    15% (3)0% (0)10% (3)Oy Ver
  • Bir kız sana ağlayarak git diyorsa gitme, biraz bekle ağlaması bitsin öyle git. Öküz olma :))
    45% (9)40% (4)43% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şıkkı işaretlerseniz işaretleyin öküzlük cinsiyete özgü değildir,karekterle ilgilidir.Onuda sırf adamın cebinde parası,altında arabası var diye kendini inek yerine koyduran bayanlar düşünsün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• erkeklere güven olmadığı için hep bunlar

0|1
    0|0
  • erkekler için daha fazla şık olmuş aaa . Öküz değiliz biz nazlıyız, tripliyiz ama öküz asla.

E dedim.

1|1
    1|0
  • İste bu yuzden biliyorum 5senelik sevgilim beni munla arayacak:D

0|1
    0|0
  • Tabiki dee E :D

0|1
    1|0
  • seçenekler harika bir zeka ürünü :) eyvallah :)

0|1
    0|0
  • E :D:D ama diğer şıklarada çok güldüm açıklayış şeklin,biçimin süperdi :)

0|1
    0|0
  • İyidir ya türk erkekleri :) odunu var öküzü var ama sevilir yani :) En azından eşi benzeri yok :P

0|1
    0|0
  • E diyorum.

0|1
    0|0
  • Sorularınla şıklar arasındaki uyumu seviyorum Otti. C şıkkı.

0|1
    0|0
  • Kadınlar 2 'ye ayrılır; Erkeklerin saçlarının dôkülmesine sebep olanlar Bide tamamen kel bırakanlar:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• E diyorum ben

1|1
    1|0
  • e dedim de öyle bir durumda kız derse eğer sana git dedim rahat bırak dedim anlayışsızsın durumları olmaz mı :D

0|1
    0|0
  • A şıkkı çok güzel olmuş benim oyum ona :)

0|1
    1|0
  • helal diyorum sana iyi özetlemissin mesajlarına cevap verene kadar maç bitiyor zaten :D

0|1
    0|0
  • bla bla bla

0|1
    0|0
  • "Karı" kelimesine gıcık olup, diyene öküz diyen, "sizi karı - koca ilan ediyorum" cümlesini duymak için ömür çürüten hanım kızlarımız burada mı ? :))

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olan kızların %90'ının telefonunda, bir gün ayrılırsam moral olur diye kendilerine asılan bir yavşağın numarası malesef vardır. ee şimdi sen söyle gardaş kim öküz ? :))

0|0
    0|0
  • "Karı" kelimesine gıcık olup, diyene öküz diyen, "sizi karı - koca ilan ediyorum" cümlesini duymak için ömür çürüten hanım kızlarımız burada mı ? :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...