ACİLEN ZAYIFLAMAM GEREK?

Acilen zayıflamam gerek yaşadığımız evin yakınlarında koşu alanı yok spora gidemiyorum evde nasıl spor yapmalıyım? Beslenmemde nasıl meler yemeliyim ne yememeliyim? Kilo versem bile vücudumu nasıl şekle sokabilirim?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merdivende mi yok? İn cik.
    Yediklerine ozen goster aksam 8 den sonra meyve harici yeme. Meyveyide yatmadan 1 saat onceden birak.
    Cayi sekersiz yemegide beyaz ekmeksiz ye.
    Trans yaglardan uzak dur. Tereyag ve zeytinyag harici kullanma.
    Yattigin yerde uzay yuruyusu yap. Mekik cek dambil al sinav cek.
    Hafta bir havuza yuzmeye git.
    Bahane yok cok calismak lazim:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Jillian Michaels 30 Day Shred öneririm. Google dan yapanların önceki-sonraki fotoğraflarına da bak istersen :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana çok dehşet bir program öneriyorum. İnsanity Workout. Bu programı 3 ay düzenli yapmalısın. İnternette araştır indir. Ben 3 ay düzenli yapmadım ama 2 hafta düzenli yaptım farkı gördüm

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli 4x12 squat 4x15 mekik göğüsler için treband al onla çalış şınav çekemezsin. Teknik olarak vucuda giren eneji vucuddan cıkan enerjiden düşük olursa zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Kardeşim herkez düzenli yemek der ama bence az yemek aksamlari yemek yememek ve hiç durmadan yürümek haftada sana 2 kilo verdirebilir

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapmalısın

0|0
    0|0
  • Az yiceksn

0|0
    0|0
  • yemek yeme

0|0
    0|0
  • Bosver ya otur ye napcaz zayiflayip 😂😂

0|0
    0|0
  • play.google.com/.../details

Şöyle bir program var , dene istersen.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• şekeri bırak hem coook zararlı hmede kilo yapıyor şeker derken dikkate t ekmekte bile şeker var

1|0
    0|0
  • Kaç kilosun boyun kac

0|0
    0|0
  • Sana bir site önereyim oraya göz at

0|0
    0|0
  • Squat yap sekle sokmak icin vicudunu.

0|0
    0|0
  • Evde kilo veremezsin sabah 1 saat akşam 1 saat yürüyüş yap gün boyu tempolu içinde ol yemekleri kıs görürsün en kısa zamanda değişimi

0|0
    0|0
  • bisiklet sür bol bol

0|0
    0|0
    • 3ay

bisikletim yok ve bisiklet süremiyorum

• 3ay

o zaman yürüyüş yap ya da tempolu koş benim kuzenim elma diyeti yapmıştı günde 1 kilo elma yiyordu

• Bol su iç
    Yağlı yiyeceklerden uzak dur
    Akşam 7 den sonra bisey yememeye calıs
    Çok hareket et

0|0
    0|0
  • Normal yürü illa koşu alanına gerek yok.
    Un şekerden uzak dur sebze ve et ağırlıklı beslen hazır paketli gıdalar yeme.
    Bol bol su ve bitki çayı iç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...