Benim şimdi bir köpeğim var...ve adı 'Bere'.

nerden başlasam nasıl anlatsam bilmiyorum ama uzun olucak.şimdiden zahmet edip de okuyanlara teşekkür ediyorum.

hayatımın belki de en büyük günahını işledim ona yalan söyleyerek.öyle ki bu yalan senelerdir sürdü ve sürüyor da...bizim kavuşmamıza bu yalan engel oldu işte.çocukken söylenmiş,küçük,masum bir şeydi,bilemedim hayatımın aşkını benden alıcağını.

ortaokulda daha ondan hoşlanıyodum.bi şekilde numarasını aldım başladık konuşmaya.ama ben onun tipi değildim.bu yüzden ismim de cismim de her şeyim yalandı.daha çok telefon görüşmesi üzerinden gitse de sevdik işte.detaylara girmek istemiyorum.

evlendi.evlenmeden önce de aradı bir kez.bundan sonra arayamam diye.her zamanki gibi sağlık olsun dedik.

benim şimdi bir köpeğim var.o zamanlar konuşurken hayalini kurduğumuzu.isimlerimizin ilk iki harfinden köpeğimize isim bulduğumuz:)er ya da geç ne olursa olsun ona haber vericeğimi söylemiştim.

sadece bir mesaj attım.o da unutmadığını belli etmek için Bere'nin açılımını yazarak göndermiş.yani ikimizi de ismini yazarak..

başka da bişey yazmadım.acı çekiyorum çok hem de...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende barabara baraaa bere bere bereee deki bere sandim amk rezillik :)

0|0
    0|0
  • sen köpeğini çok seviyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :)) giden gitmiştir eğer gidebildiyse hiç senin olmamıştır kaybedecek bişeyin yok .

0|0
    0|0
Yükleniyor...