Akrabalarınızla olan ilişkiler.

arkadaşlar akrabalarınaza karşı bi ilgi duydunuzmu hiç veya onların size ilgi duydunu hissetiniz oldumu size aşılma veya sizden hoşlandını dile getiren akrabalarınız oldumu

Güncellemeler:
onların tacizine falan ugradınız oldumu

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• kız taciz mi edecek yani ? yuh :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlgi duydum..İlgi gördüm..Ama ailesi başkasına vericekmiş...Söz vermişler...Halamın kızının kızına aşık olmuştum...

0|1
    0|0
  • akraba olunca o ilgi olacaksa bile kayboluyor, en azından bende öyle.

0|0
    0|0
  • Sonra diyolar niye bedensel engelli çocuklar dünyaya geliyo gelir tabi öyle bir ilgi olamaz düşünmesi bile hoş değil.

0|0
    0|0
  • tacizmi heleki bizim oralarda mermi manyağı yaparlar a damı sen ne diyosun bacı namus bu. bizde bir yanak sıkmayı bile namus sayarlar.

0|0
    0|0
  • eğer iş evlilik maksatlıysa uzaktan akraba olması şartıyla ilgi duymak isterdim. ne varsa insanın keni kanında canında var. içini dışını bildiğim için evlenmek isterim.

0|0
    0|0
  • mesela pp deki o.ç sabahtan beri kişiliğimi değiştirdi o kadar ret cevabı aldımki pskolojim bozuldu sevgilim aradı telefonu nasıl açtım hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • merhabalar.

böyle bir soru sorduğuna göre akraba ilişkilerine karşı olduğunu anlıyorum.

öyle birşey olmadı ama hissiyatım var ilgisini çektiğime inandığıma dair.

0|0
    0|0
  • bırde baldız baldan tatlı derler :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır.. adamı kurşna getirirler :D

0|0
    0|0
  • kuzenım...

0|0
    0|0
  • iki kişiyle cıktım akrabalarımdan sonuncusunu hala deli gibi seviyorum tavsiye etmem uzak dur kesinlikle

0|0
    0|0
  • kırk yılda bir görüşülen akrabalar varsa olabiliyor.

mesela amcamın kızı bana çok hoş gözüktü bir ara..

sıklıkla görüşmediğimiz için kendileriyle sanki yabancı biri gibi gelebiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak akrabalarımdan olmuştu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...