Bugün canım cicim olan 2 gün sonra nasıl düşman olur?

Bugün canım cicim olan 2 gün sonra nasıl düşman olur?

yoksa sevdiğini mi sanmıştır ya da hiç sevmeyip rolmu yapmıştır..

bir günde sevdiğini silmek kolay mıdır?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hatayı biraz kendinizde arayın.bunu ona dedirten bir davranışın vardır.benim sevgilim bana çok ağır bi laf etti ve soğudum ondan demekkki bazı şeyleri hataları karşı tarafta kendinde aramalsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Olabilir hayat buuu:))

0|0
    0|0
  • Hayat insanın karsısına bin türlü sey cıkartıyor.

Birini silmek heleki sevdiğin birini silmek öyle kolay değil ama sevdiğin kişi öyle bir yanlıs yaparki silmek ne kelime hatırlamazsın bile.

Zaten insanları zaman ne kadar gecsede tanımak çook zor.

1|0
    0|0
  • hayir asla kolay deyildir bide coks evdiysen unutmak zordur benceee.ama yasanan seylere bagli bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kötü zamanında belli olur yürekten sevenlerin..ki bence iyi tarafından bakarsan iyi ki olmuş da tanımışım dersin gerçek yüzlerini :)

İnsanlar bilip bilmeden yargılıyor insanı...Hergün göz önündesindir, bigün bi yakının ölmüştür diyelim veya talihsiz bi kaza geçirmişsindir..iyi değilsindir tabi doğal olarak saçmalamışsındır..damgayı yapıştırırlar silerler anında.. :)

0|0
    0|0
  • valla oluyor kardeşim nasıl oluyorsa oluyor,dün herşeyimsin diyen bugün seni tlf.sapığı yerine koyup aramalarını,mesaj yazmanı engelleyebiliyor tuhaf gerçekden,biz ayrılıklarıda beceremiyoruz be kardeşim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...