Çok Asosyalim sosyalleşmem için ne yapmam lazım?

Ben Geçtiğimiz senelerde İzmirde yaşıyordum ve orda neredeyse bütün gün dışarıdaydım çünkü arkadaşlarım vardı Ama İstanbula taşındık taşınanı bütün gün evdeyim bu durumdan kurtulmam için ne yapmam lazım

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• aslında ıstanbulda yasayan arkadaslarla bırgun dısarda bır kahvaltı yapsak ya da piknik guzel olabılır dıye dusunuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• al benden de o kadar

0|1
    0|0
  • Bir twitter hesabi ac :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınla birlikte zaman geçir. Sinemaya git mesela. İnsanlarla iletişim kurmaya çalış.Devamı gelecektir.

0|0
    0|0
    • İşte sorunda bu arkadaşım yok İstanbulda

Erkekler Ne Diyor 5

• sosyalleşmen lazım :D

0|0
    0|0
  • Futbol hemen bir klüp bul kendine. Ardın okul takımı falan öyle yolunu bulursun sen.

0|0
    0|0
  • ortamı kendin kur ve yeni ortamlara gir.

kafadar iyi arkadaş bulman şart arkadaşım.

bu şekilde hem psikolojik skıntı olur hemde yanlz kalırsın.

biraz girişimci ol ve tanış çevre yap ve iyice genişlet.

0|0
    0|0
    • İşte sorunda bu İstanbulda kimseyi tanımıyorum arkadaşı nasıl bulucam

• kardeş çık dışarıya

sosyal ortamlara ya da parklara gir

hiçbişey bilemiyosan herhangi bir kursa yazıl ister spor ister eğitim. ordaki arkadaşlarla sardır ve çevreni genişlet.

bikaç işe gir çık yap bir sürü çevren olur. ağız laf yapacak abi.

ben bakkaldan tut pazar avm bilgisayarcı iş yeri okullar camiler heryerle sardırabiliyorum.

girişimci ol selamını ver samimiyetini kur. sohbetin hoş olsun yeter

• kendine bir hobi edin o şekilde çok kolayca genişler çevren

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Hobi olarak Futbol var ama gidip Futbol oynayamayacıma göre

• o zaman yapabileceğin bir hobi bulcaksın bu kadar basit

• öncelikle bu sitedeki hesabını kapatarak sanaldan çıkarak işe başla dışarı çık insanların arasına karış arkadaşların olsun devamı gelir

0|0
    0|0
    • Güzel diyorsunda ben Üniversiteye hazırlanıyorum şu anda çalışamam

• o zaman niye sosyalleşmeye çalışıyorsun üniversiteye hazırlan kazan sonra üniversiteye git orda ortam oluşturursun ama öncelikle sanaldan uzaklaşmayı öğrenmen lazım yoksa işin zor

• Üniversiteyi bu sene kazanmam zor gelecek seneki sınavlar için hazırlanacağım gerçi dershaneye yazılacağım Eylül ayında ama Ama Eylüle kadar ne yapacağım bilmiyorum sen benim yerimde olsan yeni bir şehre taşınsan ne yaparsın?

Yükleniyor...