En yakın arkadaşımın sevgilisine aşığım

Ondan cidden çok etkileniyorum. Ama en yakın arkadaşımın sevgilisi. Bu bana nasıl koyuyor bilemezsiniz. O erkeğe aşık olduğumdan beri, o en yakın arkadaşım olacak kişiyi gırtlaklamak istiyorum. Ama bazen o erkeği baştan çıkarıp, kendime çekebilir miyim acaba diye düşünüyorum. Mesela bir iki frikik verirsem yanında. Benden etkilenir mi?

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yazık yaa. Harbiden yazık nasıl yapabiliyosun veya öyle düşünebilirsin. Arkadaşın denen kişi bunu duyarsa sana tepkisi ne olur hiç düşünmüyor musun? Frikik vermek vs de ne? Sonra suçlu erkekler oluyorç. Alın bakın kız nasıl düşünüyor. Yapma günahlarına girme

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• insan neden kaşar olur bilirmisin ?

çünkü kendini becertebileceği milyon tane adam varken gidip arkadaşının sevgilisini isterler ;)

2|2
    0|0
  • aslında o arkadaşının sevgilisi olmasaydı hiç böyle etkilenmeyecektin...bazı kızlar iğrenç derecede kıskanç ve zayıf...frikikle etkileyecekmiş... bazı kızlara bu öz güven nereden geliyor anlamıyorum kendilerini adriana lima zannediyorlar...halk arasında sana ne diyorlar biliyormusun:KAŞAR.(HEMDE ESKİ KAŞAR)TAHSİLDAROĞLU..

0|1
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Birini etkilemek için yaptığın hareket o kişinin sadece cinsel dürtülerini harekete geçirir... Biraz kırıcı ve kaba konuşacağım ama kusura bakma...

Bu yöntemi uygularsan evet seni siker ama sana aşık olmaz...

0|0
    0|0
  • Senin onu elde etmenin dışında onun seni elde etme imkanı var. bilirsin işte . seni arzulayacak . birlikte olacaksınız. elbette bu senin elinde. ama herşey karakterde biter

0|0
    0|0
  • başka erkekleri bilmem de ben bunu aşk olarak anlamam bana frikik verilse gole çeviririm.

çünkü hakem sensin kararı sen veriyorsun. o çocuk da mal değilse anlayacaktır bunu.

0|0
    0|0
  • Bence sen en yakın arkadaşının onunla mutlu olmasına katlanamıyorsun. Benim niye böyle yakışıklı sevgilim yok derdi seni aşık olduğuna inandırmaya itiyor..Aşk değil bu elde etme arzusu.. Frikik verip etkileneceğini düşünüyorsan yanılıyorsun biraz zeki biri ise kız arkadaşının en yakın arkadaşı ile kaçamak ilişki yaşamayacaktır.

0|0
    0|0
  • bır fırıkıge gelen adam sana gelmıs olmaz saten bu nasıl bır dusunce yapısıdır anlamadım hem ınsan ıkı sevenın arasına gırmek bukadar ıstermı hemde o araya gırmek ıstedıgı kısı bırde encok sevdıgı arkadası allah senın gıbı ınsanlardan korusun

0|1
    0|0
  • diyelim ki etkilendi ve sana geldi. ya sonra. arkadaşını kaybedeceksin, sevgilisinin en yakın arkadaşıyla çıkabilen bir sevgilin olacak ve aklında hep bu soru işareti kalacak, gözün hep arkada kalacak, hiç güvenemeyeceksin. değer mi? arkadaş çevrende isminin önüne getirilecek sıfatları saymıyorum bile. bunları göze alıyorsan buyur dene.

1|0
    0|0
  • Firikikle olcak iş değil bu o zaman hiç tarafına bakmaz. Yaptığın şeyde arkadaşına şerefsizliktir yani başka bir açıklaması olamaz.

0|1
    0|0
  • Dünya ne kadar kötü

sende o kötülerdensin

dışarı çıksan 1 kuyruk sallasan 100 erkek peşine düşer

ama sen sevgilisi olan en yakın arkadaşının sevgilisine asılıyorsun

yazık cdden yazık yalnız kalıp mantıklı düşünmeye doğru hareket etmeye ihtiyacın var

0|1
    0|0
  • o şekilde en fazla şeyini kaldirirsin hatta dilerse seni tek gecelik aşkı yapar sadece

Yanlış yoldasın odak noktanı değiştir başkalarına yönel sendeki sadece hırs ve sahiplenme duygusu,

0|0
    0|0
  • Evet senle isini gordukten sonra sumuklu mendil gibi bir kenara firlatir bence senin yaptigin serefsizlik olur bence git kendine ondan daha yakisikli birinisini seni ondan daha cok etkileyecek birisini bul kurtul bu durumdan.

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşımın en yakın arkadaşı böyle düşünüyodu ve öğrendiğinde ettiği küfürlerden benim bile yüzüm kızarmıştı. öyle yaparsan sana başka bir gözle bakar daha kötü bir duruma düşersin olmazsa olmaz diyosan da ayrılmasını bekle bence

0|1
    0|0
  • ver ver..frikik verde belki gol olur :)

0|0
    0|0
  • sen tam bi...

0|0
    0|0
  • Şansal abi ne der acaba bu duruma?

0|0
    0|0
    • hocam şimdi frikik guzel gol olma oranı nedir..erman hocanın cevabını sen tahmın et artık :)

• Marcus ta işin içine girerse duvara karşı olur:)

• Seni kizlar bombalar simdi :)

0|1
    0|0
  • koyuyosa iyi:)) problemli misin mk sanki erkek kalmadı başka

0|1
    0|0
  • adam selçuk inan gibiyse frikiği doksana takar üzülürsün.

0|1
    0|0
  • İnsanlıktan çıksammı çıkmasammı diye düşündü bir an balıkçı osman.

0|0
    0|0
  • bir iki frikikle baştan çıkan erkek ten zaten hayır gelmezki ne kadar ilginç düşüncelerin var .

0|0
    0|0
  • memelerini gösteer:d

0|0
    0|0
  • frikik falan vericeğine konuşmanla muhabbetinle etkilemeye çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kim alıyor bu ergenleri siteye ya ?

0|0
    0|0
  • bence yaptığın hiç doğru bir şey değil bir erkek için arkadaşından olma, tamam etkılenmış olabılırsın ama o duygunu ıcınde yaşamaya çalış, frikikle fian etkileyeceksen bir erkeği yani bu şekilde elde edeceğin birisinden sana hayır gelmez senı kullanır, yine o kızla yoluna devam eder, eğer o da gerçekten sana karşı boş olmasaydı sevgılısını terkederdi sakın bır hata edıp pişman oalcağın şeyler yapma,keşke dersın sonuundaa...

0|0
    0|0
  • eger serefsizse dikkatini ceker, ama sonra sana kasar der, buda dogru yani

0|0
    0|0
  • kızı gırtlaklamak istiyormuş bir de hahahaha kıyamam, sürtük

1|1
    0|0
  • uqhela şheytaann :DD

0|0
    0|0
  • tam bir fahişesin yeternce açık oldum sanrm

1|0
    0|0
  • Allah senin gibi arkadaşlardan korusun bizi

0|0
    0|0
  • Malesef unutmak zorundasın yakışmaz böyle bişey .

0|0
    0|0
  • bence yapma erkek mı kalmadı

0|0
    0|0
  • insallah en yakın arkasında senin sevgiline asık olur pislik

0|0
    0|0
  • erkeğin yerinde olsam sana o... derdim frikik verme bence ayrılmalarını bekle hemen kap çocuuuu

0|0
    2|2
Yükleniyor...