Vítor Pereira'ya yapılanları nasıl karşılıyorsunuz? Fenerbahçe tehdit konusunda büyük bir ceza alabilir mi?

1|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Pereira ya yapılanları çok çirkin buluyorum. Tehdit falan nedir ya. Fetöcülerin yaptığıyla ne farkı varki bunun?
    http://i.hizliresim.com/LQYnJ1.jpg

1|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Etik olmayan çok çirkin ve dahası ayıp birşeydir bu yapılanlar. Ve tabi eğer tehdit iddiası gerçekse ki gerçek gibi duruyor kanuni açıdan da suç teşkil eden bir eylemdir bu.
    Ülke imajımız açısından da çok kötü sonuçlar doğurabilir. Muhtemelen cezada gelecektir.

2|2
    0|3
    • 3ay

Tehdit falan yok. Adam kendini kovdurmak için elinden geleni yaptı ve sonra da Portekize kaçtı. Mahkemede de Van Perise ve birkaç futbolcu da Pereira aleyhine tanıklık yapacaktır zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah alır adamın nesi var ya 😂😂😂

1|3
    0|1
  • antremanda yaptırmadıgı test sonuçlarını görünce kaçtı gitti işte kendinin ne mal oldugunu anladı herkes sakatlık eşigindeymiş , tehtid edildim vs diyecek tabi tutanagı var mı yok? Şekip mosturoglu tazminat bile alabiliriz dedi , takıma verdigi zarar ortada geçen sene sakatlıkların sebebi bu adam sankiT. D degilde Ajan gibi bişey takımı mahvetti

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık güzel şeyler konuşalım diyorum ama yok bu tür olaylardan sonra niye ilerleyemiyoruz güzel güzel konuşursun verirsin tazminatını yollarsın 1 değil 2 değil 3 değil fbyide suçlamıyorum kimseninde günahını almim ama yine malum kişinin işleri gibi bunlar artık futbol sever olarak biz bıktık.

0|1
    0|2
  • Verir uefaya alır tazminatı

0|2
    0|2
  • Şeyine bile koyarım onun! Zikti attı takımı! İlk defa da bu kadar küfürlü görüş yazdım. Okuyanlardan özür diliyorum.

0|0
    0|1
  • Ceza alacak kişi varsa o da Pereiradır. Sözleşmeye aykırı davrandı.

0|2
    0|3
Yükleniyor...