Diyet ve spora rağmen 12 güne 3 kilo verdim. Çok az değil mi? Başka önereceğiniz bişeyler var mı?

Merhaba arkadaşlar malum 12 gündür diyet ve spora başladım, ama sadece 3 kilo verdim. Bu çok az. Benim yerime hangi erkek olsa aynı uygulamada 6 kilo verirdi. Başka önere bileceğiniz bişeyler var mı? Ek olarak? Hani bildiğiniz, uyguladığınız? Yazarsanız sevinirdim.
Not: haftanın 5 günü arka arkaya spor yapıyorum (6-pazar haric, iş günüm diye) ve her günde 500-550 kalori yakıyorum

0|3
1848

En İyi Erkek Görüşü

• Az değil hatta fazla bile denebilir. Ama fazla olma nedenini su kaybı olarak değerlendirirsek çok iyi..

Ne bekliyorsunuz anlamıyorum.. Bir ayda 2-3 kilo vermek iyidir.. (150 kilo olsan hadi neyse.. 5 10 falan giderdi.)

Bir yorumda zaten cardio yapıyorum demişsin.
    Bir kaç öneri video atayım.

https://www.youtube.com/watch?v=yssKWcgFDCUhttps://www.youtube.com/watch?v=ufZYxLBvCdYhttps://www.youtube.com/watch?v=NEq6NNPggr8

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun, bak bunları bilmiyordum. Bende öğlenden sonra gidiyorum spora. Artık erkenden durar giderim. Güzel bilgi oldu benim için. Ellerine sağlık.
      Ben yürüme bandında- 20 dakika yavaş, 20 dakika orta, 20 dakia hızlı koşuyorum. Sonra 30 dakika ayak biskileti. 20 dakia kol biskileti, 30 dakia da Kürek çekme makinası var ya onda çalışıyorum. 5 dakikada kollarımda ipi aşağıya çekerim. Yani geçen haftaya nazaran bu hafta ağırlıkları artırdım

• bol şans. D

• Allah razı olsun takip ederim onu

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Yavaş olması sağlığın açısından daha iyi acele etme

0|0
    0|0
  • ama ilk asamada az verirsin kilo ilk hafta 1 kilo verdim ben mesala

0|0
    0|0
  • Bence iyi gidiyorsun hiç bozma. Hızlı vermek sağlıklı değil ve hızlı geri alma tehlikesi var. Spora, az ve dengeli beslenmeye, suya devam

0|0
    0|0
  • Erkeklerle kadınlar kilo verme konusunda aynı olmazlar, ayrıca 12 günde. 3 kilo fazla bile daha ne istiyon.

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi yavaş yavaş dengeli kilo vermek daha saglikli vücudunda birden kilo verirsen daha fazla deformasyon olur

0|0
    0|0
  • Yavas yavas ver bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Ayda 7,5 kilo ediyor böyle. Bence çok ideal bir zayıflama grafiği olur.

0|0
    0|0
  • Efenim, ama dikkat edin; hızlı kilo verince vücutta izler oluşuyor. Yavaş vermeniz daha iyi, daha uzun süre kilonuzu koruyabilirsiniz👍👍Sağlıklı günler

0|0
    0|0
    • Kardio yapıyorum zaten, vücudum toparlansın sarkmasın diye

• Hımm, anlıyorum o Zaman kimse tutamaz sizi efenim😊😊👍kolay gelsin 😊

• 12 günde 3 kilo gayet iyi.

0|0
    0|0
  • gojuberi üzümü ya da altın çilek kullan metapolizmayı hızlandırır ve yag yakımını arttırır

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim:)

• Ha alırım altın çileği her zaman, ama sık sık almam. Şimdi sık sık alıcam. Gojuberini de et yemeklerinde falan kullanıyorum, artık yerim:)

• 👍👍👍👍 faydası olursa bana da söyle 😂😂

• Erkrklerin kas oranı kadınların kas oranından çok daha fazla olduğu için kadınlar kiloyu daha geç vermekte. Fakat 4 günde 1 kg vermen çok çok iyi.

0|0
    0|0
  • iyi bence.
    Keske bende versem

0|0
    0|0
  • kastan da yiyorsun :)

0|0
    0|0
    • Hayır. Yürüme bandından sonra çalıştığım makineler kas geliştirici

• daha ne olsun daha fazlası sağlığa zarar iyi vermişsin

0|0
    0|0
  • Bu isler yawas yawas olur acele etme oyle birden kilo veremezsinn sabret yapmayada dewam zamanla istedigin kiloya gelirsin

0|0
    0|0
  • Var iyi bir kalori yakma formulu biliyorum ama olmaz iste 😊

0|0
    1|0
  • az değil normal. kalori hesabı yaparak günlük 1000 - 1500 kalorinin üzerine çıkmaman lazım.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun vki değerin kaç. 300 kiloysa 30-40 kilo vermen lazımdı bu sürede

0|0
    0|0
  • Az degil bayagi iyi 3 kilo bravo

0|0
    0|0
  • ayda 4 kilo ideal olan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Normal kilo vermek ayda 6 kilodur ya da 8 senin ki gayet iyi hızlı kilo vermekten vazgeçin yavaş ve sağlık bir biçimde verin hızlı verdiğin hızlı şekilde geri döner

0|0
    0|0
  • Benim arkadaslarım 3 haftada 8 kilo mu ne vermişler ama nasıl bir program uyguluyorlar bilmiyorum bence seninki daha iyi sağlık açısından yavas olsun bosver

0|0
    0|0
  • Azmıı harika bisey 5 kilocuk fazlam var veremiyorum :(

0|1
    0|0
    • Canım benim istersen whatsapptan programa başlayalım. Bir birimizle yediklerimizi, kalorimizi, yaptığımız sporu paylaşalım, inan işimize çok yarayacak. Söz 1 aya kalmaz verirsin o kiloları

• Tamam bebeğim

• Takip ettim

• Az degil hatta cok. Biri artik insanlara o yağların 1 ayda gitmeyecegini anlatsin.

0|0
    0|0
  • sağlıklı, obezite ve kanser riski olmadan zayıflamada ayda 1-1,5 kilo önerilir.

0|0
    0|0
  • Oha 12 günde 3 kilo iyiymiş nasıl verdin? Ben de istiyorum :D

0|0
    0|0
    • Istersen whatsappta yazışalım, sende başla spora. Her gün yaktığımız kalori ve yiyecekleri paylaşalım. Yani zaten böyle bir arkadaş arıyorum kendime

• Bıraz sabırlı olsan arkadasım olurmu

0|0
    0|0
  • 12 gün kısa bir süre ve 3 kiloda fazla 12 gün için

0|0
    0|0
  • Az değil

0|0
    0|0
  • bende öyleyim ya ben her gün yapıyorum ama yok gitmiyor

0|0
    0|0
  • Yeter.. cok verir sen birden zararli

0|0
    0|0
  • hahahah fazla bile bacım

0|0
    0|0
  • baya iyi bence boyle devam et bir ayda 6 kilo olur işte

0|0
    0|0
  • Ayda 7 8 kilo yapar ama 2 ay da 16 falan bence iyi

0|0
    0|0
    • Matematiğin güçlü belli, hemen nasıl da hesapladın:)

• Devam etmelisin

• Tamam, ireli zamanlarda paylaşacam sonuçlarımı

• Hayir cok normal devam et

0|0
    0|0
  • Elma diyeti yap spora gerek bile kalmaz

0|0
    0|0
    • Ben vucut geliştirme yapıyorum, yani vücudum sağlıklı ve güzel görünsün istiyorum. Beslenmem de sağlıklı. Yani sporçu beslenmesi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...