Diyet ve spora rağmen 12 güne 3 kilo verdim. Çok az değil mi? Başka önereceğiniz bişeyler var mı?

Merhaba arkadaşlar malum 12 gündür diyet ve spora başladım, ama sadece 3 kilo verdim. Bu çok az. Benim yerime hangi erkek olsa aynı uygulamada 6 kilo verirdi. Başka önere bileceğiniz bişeyler var mı? Ek olarak? Hani bildiğiniz, uyguladığınız? Yazarsanız sevinirdim.
Not: haftanın 5 günü arka arkaya spor yapıyorum (6-pazar haric, iş günüm diye) ve her günde 500-550 kalori yakıyorum

0|3
18|48

En İyi Erkek Görüşü

• Az değil hatta fazla bile denebilir. Ama fazla olma nedenini su kaybı olarak değerlendirirsek çok iyi..

Ne bekliyorsunuz anlamıyorum.. Bir ayda 2-3 kilo vermek iyidir.. (150 kilo olsan hadi neyse.. 5 10 falan giderdi.)

Bir yorumda zaten cardio yapıyorum demişsin.
    Bir kaç öneri video atayım.

https://www.youtube.com/watch?v=yssKWcgFDCU

https://www.youtube.com/watch?v=ufZYxLBvCdY

https://www.youtube.com/watch?v=NEq6NNPggr8

1|0
    0|0
    • 3ay

Allah razı olsun, bak bunları bilmiyordum. Bende öğlenden sonra gidiyorum spora. Artık erkenden durar giderim. Güzel bilgi oldu benim için. Ellerine sağlık.
      Ben yürüme bandında- 20 dakika yavaş, 20 dakika orta, 20 dakia hızlı koşuyorum. Sonra 30 dakika ayak biskileti. 20 dakia kol biskileti, 30 dakia da Kürek çekme makinası var ya onda çalışıyorum. 5 dakikada kollarımda ipi aşağıya çekerim. Yani geçen haftaya nazaran bu hafta ağırlıkları artırdım

• 3ay

bol şans. D

• 3ay

Allah razı olsun takip ederim onu

En İyi Kız Görüşü

• Hızlı kilo vermemelisin. Bu iyi olmaz canım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Yavaş olması sağlığın açısından daha iyi acele etme

0|0
    0|0
  • ama ilk asamada az verirsin kilo ilk hafta 1 kilo verdim ben mesala

0|0
    0|0
  • Bence iyi gidiyorsun hiç bozma. Hızlı vermek sağlıklı değil ve hızlı geri alma tehlikesi var. Spora, az ve dengeli beslenmeye, suya devam

0|0
    0|0
  • Erkeklerle kadınlar kilo verme konusunda aynı olmazlar, ayrıca 12 günde. 3 kilo fazla bile daha ne istiyon.

0|0
    0|0
  • Yavas yavas ver bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi yavaş yavaş dengeli kilo vermek daha saglikli vücudunda birden kilo verirsen daha fazla deformasyon olur

0|0
    0|0
  • Ayda 7,5 kilo ediyor böyle. Bence çok ideal bir zayıflama grafiği olur.

0|0
    0|0
  • Efenim, ama dikkat edin; hızlı kilo verince vücutta izler oluşuyor. Yavaş vermeniz daha iyi, daha uzun süre kilonuzu koruyabilirsiniz👍👍Sağlıklı günler

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardio yapıyorum zaten, vücudum toparlansın sarkmasın diye

• 3ay

Hımm, anlıyorum o Zaman kimse tutamaz sizi efenim😊😊👍kolay gelsin 😊

• 12 günde 3 kilo gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Erkrklerin kas oranı kadınların kas oranından çok daha fazla olduğu için kadınlar kiloyu daha geç vermekte. Fakat 4 günde 1 kg vermen çok çok iyi.

0|0
    0|0
  • iyi bence.
    Keske bende versem

0|0
    0|0
  • gojuberi üzümü ya da altın çilek kullan metapolizmayı hızlandırır ve yag yakımını arttırır

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim:)

• 3ay

Ha alırım altın çileği her zaman, ama sık sık almam. Şimdi sık sık alıcam. Gojuberini de et yemeklerinde falan kullanıyorum, artık yerim:)

• 3ay

👍👍👍👍 faydası olursa bana da söyle 😂😂

• Bu isler yawas yawas olur acele etme oyle birden kilo veremezsinn sabret yapmayada dewam zamanla istedigin kiloya gelirsin

0|0
    0|0
  • Var iyi bir kalori yakma formulu biliyorum ama olmaz iste 😊

0|0
    1|0
  • az değil normal. kalori hesabı yaparak günlük 1000 - 1500 kalorinin üzerine çıkmaman lazım.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun vki değerin kaç. 300 kiloysa 30-40 kilo vermen lazımdı bu sürede

0|0
    0|0
  • 3 kilo cokiyi. yavas yavas kilo vrrmek cok daha iyi degilmi

0|0
    0|0
  • ayda 4 kilo ideal olan

0|0
    0|0
  • Az degil bayagi iyi 3 kilo bravo

0|0
    0|0
  • evet az biraz daha fazla yap

0|0
    0|0
    • 3ay

Sporu mu?
      Her gün yapıyorum 6/pazar haric. Her gün 500-550 kalori veriyorum.
      Kaç kalori daha yakayım ve hangi makinede çalışmayı önerirsin?

• 3ay

Başlayınca haber et, Whatsappta paylaşalım, yaktığımız kaloriyi, yediğimiz yemekleri falan, çok işe yarıyor, bir arkadaş arıyorum kendime sporda bana eşlik edecek.

• 3ay

bana özelden bir mesaj atsana knk

• kastan da yiyorsun :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır. Yürüme bandından sonra çalıştığım makineler kas geliştirici

• Gunde 500-550 kalori yaktigini kim soyluyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Makinede kalori Programını ayarlıyorum

• 3ay

Fazla çalışıncada kilo alamıyorsun, sendeki sorun. Bende kilo veremiyorum:))
      Ama var ya uğraşıp uğraşıp verecem :)

• 3ay

Şu an gayet iyiyim. Drdim ya doktor tam teshis koyamadi. Oylece kaldi. Bana diyor ki sikayetlerin ckk calistigi yonunde ama sonuclarin da hic calismadigini gosteriyor. Oyle kaldi ben de pek ugrasmadim. Ama zor kilo aldigim dogrudur

• Bence iyi gidiyorsun :)

0|0
    0|0
  • daha ne olsun daha fazlası sağlığa zarar iyi vermişsin

0|0
    0|0
  • Çok bile ayda 4 kg idealdir.

0|0
    0|0
  • kız tombili sen kilo veremedin mi

0|0
    0|0
  • Saglikli kilo vermissin bence normal

0|0
    0|0
  • Çok bile vermişsin yeterli hasta olursun yavaş yavaş ver

0|0
    0|0
  • 12 günde 3 kilo bile fazla ayda 4 5 kilo ideal saglik acisindan

0|0
    0|0
  • Degil...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Normal kilo vermek ayda 6 kilodur ya da 8 senin ki gayet iyi hızlı kilo vermekten vazgeçin yavaş ve sağlık bir biçimde verin hızlı verdiğin hızlı şekilde geri döner

0|0
    0|0
  • Benim arkadaslarım 3 haftada 8 kilo mu ne vermişler ama nasıl bir program uyguluyorlar bilmiyorum bence seninki daha iyi sağlık açısından yavas olsun bosver

0|0
    0|0
  • Azmıı harika bisey 5 kilocuk fazlam var veremiyorum :(

0|1
    0|0
    • 3ay

Canım benim istersen whatsapptan programa başlayalım. Bir birimizle yediklerimizi, kalorimizi, yaptığımız sporu paylaşalım, inan işimize çok yarayacak. Söz 1 aya kalmaz verirsin o kiloları

• 3ay

Tamam bebeğim

• 3ay

Takip ettim

• Az degil hatta cok. Biri artik insanlara o yağların 1 ayda gitmeyecegini anlatsin.

0|0
    0|0
  • Oha 12 günde 3 kilo iyiymiş nasıl verdin? Ben de istiyorum :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Istersen whatsappta yazışalım, sende başla spora. Her gün yaktığımız kalori ve yiyecekleri paylaşalım. Yani zaten böyle bir arkadaş arıyorum kendime

• Bıraz sabırlı olsan arkadasım olurmu

0|0
    0|0
  • 12 gün kısa bir süre ve 3 kiloda fazla 12 gün için

0|0
    0|0
  • sağlıklı, obezite ve kanser riski olmadan zayıflamada ayda 1-1,5 kilo önerilir.

0|0
    0|0
  • Az değil

0|0
    0|0
  • bende öyleyim ya ben her gün yapıyorum ama yok gitmiyor

0|0
    0|0
  • baya iyi bence boyle devam et bir ayda 6 kilo olur işte

0|0
    0|0
  • Yeter.. cok verir sen birden zararli

0|0
    0|0
  • Ayda 7 8 kilo yapar ama 2 ay da 16 falan bence iyi

0|0
    0|0
    • 3ay

Matematiğin güçlü belli, hemen nasıl da hesapladın:)

• 3ay

Devam etmelisin

• 3ay

Tamam, ireli zamanlarda paylaşacam sonuçlarımı

• Hayir cok normal devam et

0|0
    0|0
  • hahahah fazla bile bacım

0|0
    0|0
  • Elma diyeti yap spora gerek bile kalmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben vucut geliştirme yapıyorum, yani vücudum sağlıklı ve güzel görünsün istiyorum. Beslenmem de sağlıklı. Yani sporçu beslenmesi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...