Okuldan uzaklaştırma hakkında

Bana biraz önce kağıt geldi 3 gün uzaklaştırma almışım

merak ettiğim konular var

1. 3 gün okula gitmediğimde yok yazılırmıyım

2. olarak bu pazartesi okullar tatil

3 gün uzaklaştırma var bu hangi gün başlamış sayılıcak

pazartesi gününden mi başlıycak 3 gün yoksa salı gününden mi başlıycak

Bunları merak ettim Bilgili kişiler cevap verebilirse çok teşekkür ederim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Akıllı durup uzaklaştırma almadan okulu bitiremedin mi ne akıl la aldığın mevzuda öyle booktan birşeydir değer mi hayatının geri kalan kısmında önüne hep o uzaklaştırmanin çıkmasına hi yarın polis veya askerliğe gidecek olsan bu yüzden gidemiceksin buda yetmez gibi dalga geçer gibi sorduğun soruya bak gençliğimizi senin gibi akılsızlara emanet ediyorsak vay halimize...

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç böyle bişey olmamıştı ilk defa başıma geliyo normalde hocalar bile şaşırdı benim disipline gittiğimi duyunca ben aslında arkadaşıma yardım etmek için söylediğim yalan yüzünden başıma geldi onda da tam beceremedim sonra herşeyi hemen anlattım yardım etmek için söyledim diye ama böyle oldu işte

• valla güzel kardeşim ne diyim ki kafana göre ama hayatınin büyük bir kısmına çengel koyar bu disiplin mevzusu söyleyim sana..

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 yok yazılıcaksın

2 salı baslıyo

3 çok akıllısın :D

0|0
    0|0
    • Yok yazılmazsın demişti 2 3 kişi

çok akıllısın derken ne anlamda

• arkadas bir yazmayı öğrensin yok yazılcan iste beya

• Neyse çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• yk yazılıyn ama devamsızlıga işlemıyr kacırdıgın yazılılara almak zrunda hcalar ne guzel bişi uzaklaştırılmak gerci ben tamamıyle uzaklaştırma aldm farklı bir knu bu :D

ü

0|0
    0|0
    • Valla ilk defa başıma geldi korktum baya bir

ama şu yok yazılmama ve yazılılara alınma konusunda içimi rahatlattın çünkü çarşamba yazılım vardı

• 1 tabiiki de yok yazılırsınız.

2 salı başlar

0|0
    0|0
    • Ben buraya yazmadan önce bir kaç giden kişiye sordum ama yok yazılmazsın demişlerdi

Yükleniyor...