En hızlı zayıflama yöntemi nedir?

Arkadaşlar 15-20 kilo vermem lazm yağları eritip sıkılaşmam lazm. Az ye demeyn beslenmeme dikkat ediyorum spor olarak hızlı tempoda yürüyüş ve pilates yapsam ne kadar sürede o kiloları veririm lütfen bir yardımcı olun

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• 8 ayda 100 kg dan 80 e düşmüş biri olarak tecrübemi paylaşayım. Öncelikle akşam yemeklerini ya hiç yeme ya da çok azalt (yiyeceksen protein ya da sebzelere ağırlık ver. karbonhidrattan uzak dur). Öğün saatlerini kesinlikle atlama. Yağ ve şekerden mümkün oldukça uzak dur (Yağ kalça basen sırt, şeker göbektir). Uyku düzeni çok önemli 7-8 saatten az 10 saatten fazlada uyuma. Akşam üstü hızlı tempo 4-5 km yürü. Dambıl ile sıkılaştırma hareketlerini 2 günde bir yarım saat uygula. 4 aydan sonra bunları yapmayıp sadece yemek düzeniyle nasıl kilo verdiğine şaşıracaksın. Haa haftada bir bonusu sakın unutma hem kendini ödüllendirmen için hemde vücudunu şaşırtman için bu şart.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu an 11 gündür ebru şallı 3k plates yapıyor ve karatay diyeti yapıyorum, bu arada her gün bir saat yürüyüş yapıyorum 2 haftada 3 kilo verdim ve inceldim. zaten karatay diyetiyle tıka basa yiyorsun ama kilo veriyorsun. yap bence benimde 30 kilo vermem lazım ama vericem inşallah :) şu an inceldim

0|0
    0|0
    • 3ay

kimsenin lafına bakma kimse bişey bilmiyor burda, plates öyle kolay bişey değil. şimdi yap desen iki dakka yapamaz emin ol. sen aynen yazdığın gibi yap, ve endine inan sabret emin ol ekmek ve şekeri kesince takır takır kilo veriyosun

Erkekler Ne Diyor 16

• hızlı zayıflama ancak ameliyat falan

0|0
    0|0
  • yemek yememek? :D

0|0
    0|0
  • kendini atese vermen

0|0
    0|0
  • Koşu bandı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle biberiye yagi al 1 hafta icerisinde vucutda sikilasma oluyor cok etkili ve cok guclu yag malesef fiyati ucuz degil ama acaip zayiflatiyor kilo olarak degil beden olarak inceliyorsun acaip

0|0
    0|0
  • 3 5 yıl

0|0
    0|0
  • 1 veya 2 aya anca

0|0
    0|0
  • günde 20 posta

0|0
    0|0
  • O sporla zor çok zorrrr

0|0
    0|0
  • bol su ıc soguk tasa otr en huızlı zayıfla yontemı ama kısa durelı

0|0
    0|0
  • Bence belık etli kal :) çok çekici oluyor balık etli kızlar :)

0|0
    0|0
  • seks yapmlsnz

0|0
    0|0
  • Plates 3 senede anca etki yapıyor. Spor salonuna yazıl crossfit yap 2 aya taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • Kol karin ve bacak kaslarini cAlistir yeter squat denilen seyi yap

0|0
    0|0
  • 1 haftada 5 kilo vermek ister misin?

0|0
    0|0
  • Pokemon go oyna

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sabahları kahvaltıdan önce tempolu yürüyüş. İmkanın varsa yüzme. Pilatesle zayıflamazsın sadece incelirsin.

1|0
    0|0
  • aksamlari yemek yeme güc icinde az ye bir haftaaya verirsin:)

0|0
    0|0
  • az az sık sık yemek iyi bir diyet programı (kan sekerine falan baktır, doktor kontrolunde hazırla) ve spor

0|0
    1|0
  • En hızlı kilo verdiren spor thae bo dur pilatesle zor işin

0|0
    0|0
  • yaşın kilon boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Ağırsağlam diye bir kanal var youtubeda.
    Onların videoları etkili olabilir bence

0|0
    0|0
  • 20 gün hiç bişey yeme :D garanti 5 kilo :D :D

0|0
    0|0
  • kaç kilo olduğuna bağlı, yağ kütlesi fazla olanlar daha hızlı kilo verir bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Bilmukabele ! Bende zayıflamak istiyorum :( :D

0|0
    0|0
  • Elma detoksu

0|0
    0|0
  • Pilatesle kendini kandırırsın kardio yapman lazım 😄 15-20 kiloluk ağırlık çalışman gerek yağı hızlı yakmak için. Pilates işin kolayı dinlenmek için yapılır bana göre 😂

0|0
    1|0
  • Zamanla verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...