CİDDİ DİYET ARKADAŞI İSTİYORUM?

Kızlar bu konuda birbirimize destek olabilir gerek engelleyebilir ve spora motive edebiliriz. Whatsapptan akşamları gün içinde gerek yediklerimizi gerek kaçamaklarımızı paylaşabiliriz bu zayıflama maceramıza yeni bir heyecan belki motivasyon katacak. Bu konuda ciddi olanları bekliyorum özelden

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla bir ara yirmi kilo verdim sonra baktım 58 kilo 180 boy iskelet gibiyim dedim bir 10 kilo alayım 70 im şimdi gayet de memnunum 😂😂

1|0
    0|0
  • 3 gün boyunca yemek yeme acıktığında karnın dan ses geldğinde sadece su iç + dışarı çıkıp hızlı adımlarla yürüyerek ayakların yorulana kadar gez 4,5 kilo vermek garanti.

#HepMerakEtmişimdir

0|0
    0|0
    • 3ay

sudan gider tabi

• 3ay

önerin varsa iyi olur tabi

• 3ay

ben 3 gün yemek yemeden durayım sonra üstüne sadece su içeyim 100 kiloyum 192 boy var az göbek var ambulans gelse kurtaramaz :D

• Bilimsel açıdan sorabilirsin bana

0|0
    0|0
    • 3ay

kilo korumam lazım ne yapmam lazım sürekli diyet ve spora mahkum olmak istemiyorum

• 3ay

174 60 20 e internette de var o şunu söyle o zaman günde 1300 kaloriyle spora gerek var mı

• 3ay

1400 kalori hareketsizsen yeterli bazal metabolizman

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...