Bu iki bisikletten hangisini almalıyım sizce?

Arkadaşlar ben 400 tl'e kadar şehir içinde parklarda, bisiklet yollarında kullanımlık bir bisiklet bakıyorum. Maksat spor olsun. 400 tl'e kadar fiyat/performans bisiklet tavsiyelerinizi alabilirim. Onun haricinde ankete sunduğum iki bisikletten birini seçerseniz sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• önü düz modeller kambur yapıyor benim tercihim ikinci model olurdu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• lisansli bisiklet sporcusuyum oncelikle. tavsiyem dechatlonda ki bisiklettir fakat butcenizi biraz arttirirsaniz daha iyi olacaktir çünkü ileride size sorunlar cikarabilir. mesela vitesler en basiti daha fazla ucret odersiniz 600 700 tl ye cikarabilirseniz butcenizi salcano nun dag bisikletleri guzeldir.

0|1
    0|0
    • 3ay

anlıyorum hocam haklısınız. peki 400 tl'e salcanonun ikinci el dağ bisikletini alsam olmazmı acaba?

• 3ay

sağolun hocam. linkteki btwin markayı sıfırı 400 tl. almayı düşünüyorum onu.

• 3ay

decathlonda

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Arka amortisörlü kesinlikle tavsiye etmem.

0|1
    0|0
    • 3ay

hocam neden tavsiye edilmiyor acaba. bunu bir sayfada da okumuştum. sebebi nedir?

• 3ay

Arka amortisör tamamen enerji kaybı yapıyor ve çok daha fazla yoruluyorsunuz. Kullandığım bisiklette arka amortisör var.(salcano)
      Aldığıma pişmanım.
      Tavsiyem sadece ön amortisörü olan bir bisiklet almanız.
      Kron, btwin, sedona bu markalar çok tutulur. Fiyatları biraz pahalı olabilir ama 2. el de bakabilirsiniz.

• 1. güzel onu al bence hem diğerinden daha hızlı gider

0|1
    0|0
  • 1. olan

0|1
    0|0
  • çift amortısör olan berbat işine yaramaz kron veya bianchi bak uygun bulursun

0|1
    0|0
  • birincisini al

0|1
    0|0
Yükleniyor...