Belimi inceltmek için?

Simit bel dediğiniz şey mevcut bende. İnceltmek istiyorum spor ve diyetle ne kadar sürede incelir? Ya da spor olmadan youtubedan hareketleri bakarak yapsam?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• hareketin sihri yok. bir iki kez yapıp bırakıyorsunuz. olay disiplinde biter. Önce bunu anla sonra başla çalışmaya. haaa bir de bol bol su iç. hadi bakalım kolay gelsin rocky

1|0
    0|0
    • Genelleme yaptın ama daha önce hiç denemedim ben 😀 Sence kaç ayda gider?

• bölgenin tam yağlanma oranını bilemiyorum ama 4 ayda halledebilirsin. terlemek sorun olmazsa çatlayana kadar durmam dersen daha az sürede olabilir. bu sürede yemek zevkinden vazgeçmeden yapabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Bel herkeste mevcut sjsjsj mekikle gider o. Düzenli mekik cek. Diyete gerek yok. Bel sonucta. Kiloyla alakası yoktur. Sıkılassa yeter. 😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• korse tak öye spor yap

1|0
    0|0
    • Ne gibi işe yarıyor ki

• youtubeden yaparsan iyi hoşta koşman gerekiyor hafif tempo ile orası bir nevi sana ihtiyac olur ama cok fazla bir işine yaramaz oradakiler günlük ohareketleri yapmıyor sadece

• Yürüyüş de yapıcam tabi

• spor olmadan incelmez spor ve diyetle 3 ayda falan bişiler yapabilsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• spordan başka erimez

1|0
    0|0
  • Sıkı bir sporla ve diyet listesiyle 3-4 ayda verirsin. Kendine sınırlama koymaman ve çabuk pes etmemen lazım, fazlasıyla sabırlı olmalısın çünkü bel en zor eriyen bölge.

0|0
    0|0
  • şu anda nasıl bilmeden bir şey söyleyemem ama en zor eriyen bölge beldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...