Evli olsanız nasıl davranırdınız?

Hiç düşündünüz mü bilmiyorum ama ben bazen hayalini kuruyorum. ben hiç rahat bırakmazdım eşimi gece uyurken uyandıgım zaman öperek onu da uyandırirdım. uyansın banane :) sonra eve geldiginde kucagına hoplayarak karsılardım monoton olmasına izın vermezdim hep degişik şekilde karşılardım küçük küçük suprizler yapardım. peki siz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ilişkinin sıradanlaşmasına karşıyım, hep ilk günkü heyecanıyla kalmasını istiyorum. bunun için elimden geleni yapıyorum, jestler, sürprizler vs.vs. insan psikolojisi tabi ki her an aynı olmuyor ufak tefek şeyleri es geçiyorum. Ama hayatımdaki insanlarda belli bir zamandan sonra bir salma, boş verme, bir özensizlik oluyor. Evlenince derler ya bizi alan almış ben buna karşıyım... insanın kendisine olan özsaygısıyla alakalı bir durum...Ama kesinlikle bana göre değil, her daim ilk günkü gibi olmalı...Her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle...

1|0
    0|0
    • bencede evlenince bkimsizlaşan kilo alan kadınlara ben bile sinir oluyorum boşanma sebebi resmen

• Dogru kişi ve dogru zaman :) ki hiç dogru bir zaman dgl

• işte şartlar el verdiği zaman anca... yoksa sonu hüsran olabilir...:))

Erkekler Ne Diyor 12

• senin monotnluk anlayışınla onunki farklıysa napcan beşlki adam hoşlanmıcak bunlardan ?

0|0
    0|0
    • tanımadan evlenecek degilim ya odunun biriyle de evlenmem yani

• haa tamam o zaman :D pardon

• :)

• çiçekler alırım ara sıra.çünki hep aldımmı maaş dayanmazdı:).hafta sonları erkenden kalkar kahvaltı hazırlardım ona.bazende deniz kıyısında kahvaltıya götürürdüm.yemek yaparım bulaşık yıkarım ne bileyim yardımcı olurum hep ona.öperim onu yerim bitiririm.ayaklarını bile yıkamaktan zevk alırım.kendimce insanlıktan çıkarım :)

2|0
    0|0
    • Ne güzel esin mutlu olur eminim :)

• Sen farklısın yaa... İnan dediğin gibiysen geçimli isen birde senden hiçbir erkek vazgeçmez bunu bilesin ;)

0|0
    0|0
    • Umarım umarım :)

• Yaşım büyük degil farkındayım. sevgilim de daha 20 sinde zaten. ama ben cinsellik olarak bakmıyorum olaya anlamadın beni sevgi çerçevesinde bakıyorum

• ilk bir ay sonra eşin kapıyı caldıgında kapıyı açıp çabuk o pis coraplarını cikar banyo'ya at dediğini duyar gibi oldum :))

0|0
    0|0
    • Demem dememm :) sadece kıskançlık krizlerine girerim o kadarcık

• Vay bee vallahi canım cekti allah gonlune gore versin ne diyim ..

• İnşallah ya :)

• Hep böyle olacağına söz verirsen talibin çok olur. :)

0|0
    0|0
  • hayaller güzel de ekonomik olarak sıkıntınız ve cadı bir kaynananız olursa herşey kabus olur.

1|0
    0|0
    • Ekonomik sıkıntı mühm degil ki olmazda yani sırf benim maaşım 2 bin civarı olack zaten o da o kadar alır en az.d ama kaynanaya tahammül edemem ben

• ben anlıyorum. anlamadığım bişi anne buraya malzeme olacak ne yaptı?

• Bisey yapmadı sadece beni anlamıyo bunaltıyo o kadar

• Allah senın gıbı bırını butun erkeklere nasip etsin.

0|1
    0|0
  • benimle evlenir misin? şaka bir yana da sürekli bu şekilde olması da sıkabilir insanı...

0|0
    0|0
    • Sıkmaz sıkmaz :)

• Yok yaa ileride ilişkimizin devam etmesini istiyorum okulum bitince teklif etmesini istiyorum yani tek kişiyle başlayıp bitirmek istiyorum

• inşallah...

• :) cicim ayları :) dioruz biiz buna

0|0
    0|0
  • alayım seni kız

0|0
    0|0
  • hep öyle olmuyo işte...

0|0
    0|0
  • Iste bu yuzden evlenmiyorum.

0|0
    0|0
    • Ne varmış ki bunlarda? belli ki helalimle bişeyler yaşamak istiyorum

• 2.. cumleden sonra okumamistim. Yazi seks icerikli mi?

• Of defol git ya.Zihniyetin bozuk senin.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...