Diyelimki bu gün zengin olsaydınız

ne yapmak isterdiniz?nerede olmak isterdiniz?para sizi değiştirirmiydi?.bakın konu güzel cevaplarda renkli olsun.link verin..

zira ben hemen bir sevgili bulup evlenirdim.bir kaç tane kız çoçuğum olsun isterdim ve şurada olmak isterdim. link

link

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• şuan zengin olsam çok sıkıntıda maddi ve manevi çöküntü yaşayan akrabalarıma hızır gibi yetişir onları bu darlıktan kurtarırdım bir ev bir araba yeterdi be abi şu yalan dünyada maksat kimseye ne merde ne namerde muhtaç olmayayım yeterdi ama yok işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk yapacagım şey komşuma o cooook ıstedıgı ama bı türlu alamadıgı bulaşık makınesını almak olurdu :) sonra bu evi içinden bı cop bıle almadan durumu olamayan bırıne bırakır kendıme altınkumdan bı ev alırdım . sonrada kuzişlerimi toplar türkiyeyi gezmeye başlardım arabayla hayat budur yaa <3

0|0
    0|0
  • buğün zenin olsam ders çalışmaktan kurtulmak isterdim..para beni değiştirmezdi. las vegasa gitmek isterdim.

0|0
    0|0
  • evimi alırdım

0|0
    0|0
  • okulu bırakırdım kesin ve hemen bir güzellik salonu açardım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• emin ol bir anda zengin olsa hayatta sevgili bulup evlenmessin ;) Ben bu gün sengin olsam en az 1-2 sene kimseye çaktırmadan hayatıma devam ederdim paramın olduğunu bilip fukara yaşayardım ayrı bir karisması olurdu heralde :D

0|0
    0|0
  • Doğru dubai ye giderim.

0|0
    0|0
  • Bu siteyi satın alır ve ismini ilkokullukopkop.com diye değiştirirdim.

0|0
    0|0
  • Değişeceğim Günü Bekliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...