1 aydır az yemek yiyorum haftanın 4 gunu 40 dk yuruyus yapıyorum. ama sadece 1 kılo verdım?

yuz kol bacak basen her yerden baya ınceldım ama karın hıc gıtmedı ve sadece 1 kılo verdım neden?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 40dk yürüyerek zayıflamayı planlamak çok saçma. zayıflamaya çalışanlar günde 30-40 dakika jog temposunda koşuyor haftada 3kilodan fazla verebiliyolar ve bu insanlar kilo verme sıkıntısı yaşayan endomorf vücut yapısındalar. tahminince sende endomorfsun ve yürüyerek zayıflıycağını düşünüyosan işin çook zor. yürüyerek zayıflamak istiyosan en az 2,5-3 saat yürümen lazım. bide limon ye yağ yakar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vücut yağ yakacağı yeri kendi belirliyor çünkü. Her insanda bu farklı. Metobolizman yavaştır sen devam et calismaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 gün boyunca yemek yeme acıktığında karnın dan ses geldğinde sadece su iç + dışarı çıkıp hızlı adımlarla yürüyerek ayakların yorulana kadar gez 4,5 kilo vermek garanti.

#HepMerakEtmişimdir

0|0
    0|0
  • su gelmis giden yaga

0|0
    0|0
  • Hamur işi yeme

0|0
    0|0
  • Ben 6 gündür diyetteyim 4 kg verdim

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl adamlar her türlü verdiriyo 15 günde 5 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Öyle çünkü 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birçok sebebi olabilir
    alman gereken kaloriden daha azını alıyorsun ve vücudun kıtlıkta olduğunu düşünüp yağ eritmiyor
    yanlış antrenman olabilir
    çöp gıdalar yiyor olabilirsin
    karbonhidratı yüksek alıyor olabilirsin
    ...

0|0
    0|0
  • Önce vücuttaki yağ depoları gider en son karın göbek bölgesi gider

0|0
    0|0
    • bu tahmınen ne kadar surer kı?

• tam kardıyo derken?

• en etkili kardiyo interwiew yapılandır yani 5 dk hızlı koşu 15 dk ritimli yürüyüş tekrar 5 dk hızlı koşu tekrar ritimli yürüyüş gibi

• Of aynı durum bende de var o kadar uğraşıyorum 1 gitmiş daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...