O arkamdan iş çeviriyor ben yapınca vay efendim falan filan. Siz erkekler yok musunuz...

merhaba,

sevgilimi seviyorum aramız iyiydi ama o benim arkamdan onlarca işler çevirmiş.ben de onu iki kere aldattım bir de bayaa insanla yavşak yavşak konuştum ama ben yakalanmadım o yakalandı.neyse öğrendim bunun benim yasakladığım bir kızla konuştuğunu kardeşim falan diyor kıza ama olsun kızla bir güzel oyun oynadık sonuçta onların da aralarını bozdum sonra sevgilim üste çıkmak için (hep öyle yapar) hayatımdan çıktın*git falan filan he dedim bitti sonra bu geldi özür kıyamet neyse affettim ama ben ayrıldığımız gün konuştuğum çocukların mesajlarını silmemişim.biri kardeşim biri de benden hoşlanan taş bir çocuk.doğum gününü kutladım sadece.bunları gördü bana sövdü ops.sun dedi bir kere tokat attı neyse dedim bir daha sağlam tokat attı bende döndüm gittim.şerefsiz bir de yanıma gelip ben intihar edicem dedi ne yapacağım ben yardım edin bana.

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• boşver bu ilişki zaten don lastiği gibi uzamış hayır gelmez yola yeni ekşınlarla devam et şekerim, intihar etmeyede götü yetmez takma

0|0
    0|0
    • seni yerim beklediğim cevap buydu :) ama Yarın bir gün gelecek eminim :(

• nasıl ne oluyooor ? :) konuşalım lütfen

• valla benimki döndü geldi :D sende işler ne durum da :D

Erkekler Ne Diyor 12

• kökümüze kibrit suyu boğun bizi yakın bizii :D

0|0
    0|0
    • keşke keşkeeee :D

• kafamız rahat olur fena mı :D

• kiiim olurmu hiç bir kadının bir kadına yaptığını hiçbir erkek yapamaz emin ol :d sen dah atanımıon hatun milletini :D ( Not hepsi değil yazimda hemen dalaşmasınlar )

• Hepimiz aynıyız ya la

1|0
    0|0
  • Tam birbirinizi bulmuşsunuz ayrılmayın. Mazallah ayrılırsınız kaza bela iyi birine denk gelirsiniz ona yazık olur...

2|0
    0|0
  • siz ne yer ne içersiniz merak ettim, neyin kafası bu, banada söyleseniz de bende bir kafa bulsam. arkadaş, sana or.pu diyen adam hakkında sen hala neyin peşindesin, üstelik bir de tokat atmış?

0|0
    0|0
    • tehdit ediyor beni hayatını yakarım diye.şerefsiz

• gözünün önünde polisi aradım

• aferin ;) böyle hakkından gelirsin zaten bu tiplerin. iyi yaptın.

• ikinizde çamur dansını seviyor olmalısınız :)

0|0
    0|0
  • evet o*pusun ama ne yapacanı biimiyorum ;;) dahha beter olun

0|1
    0|0
    • hadi ordan :) siz p**evenksiniz de ne oluyor .bir bitin lan

• ya bir git .ben 1.5 yıldır çıkıyorum onunla

• bebeğim 1.5 yıl çıkıyosunda '''iki kere aldattım ve baya bir insnla yavşak yavşak konuştum ''''demek sen yanlışta anlasan zoruna da gitse üzülsende inansanda inmasanda kabul etsende etmesende kimede sorsan kaşarlığa giriyo bunu yapan her kız da öyledir sadece sen değil sana karşı bir gıcıklığım yok ama bu böyledir yapacak bişey yok

• aldatmayacağın bir adamı bul :D

0|0
    0|0
    • beni aldatmayanını bulsam o da olur :)

• yarın bir gün yine gelecek seni seviyorum diye :(

• gelsin aldırmayacak ve yoluna devam edeceksin unutma insan sadece ve sadece kendini kandıramaz ...

• ya nasıl zihniyet sizdeki aldatmayı bu kadar basite alıyosunuz

0|0
    0|0
  • bırak intihar etsin hem suçlu hem güçlü

0|0
    0|0
    • ölse de ölüsüne ağlasam keşke yeter

• Varmıyız...

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz la

bi bitmediniz!

toplu intihar edin, el ele tutuşup köprüden atlayın.

0|0
    0|0
  • bence bu adamı salla çok üstelerse de kestir at doşaklarına tekme atıp seni terkediyorum de uzak dur

0|0
    0|0
    • şerefsiz ya hayvan gibi tokat attı bana.

• korkamayacan şerefsizlik yapan o o korksun vay allahsız herif vaay

• kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeş sizin ilişkiniz dallas filmi gibi olmuş kim kimle belli değil :) ben farklı bir dünyada mı yaşıyorum acaba

0|0
    0|0
  • İntihar falan etmeyecek.

0|0
    0|0
    • iki kere hastaneden topladım

• O zaman %100 intahar etmeyecek. İlacı içip içip midelerini yıkatıyorlar. Biliyorlar çözümü var. Biri de kendini vurmuyor ama... Neden acaba?

• malkaçoğlu filmi oyuncularına dönmüşsünüz kanka nedir bu yavşaklık merağınız

0|0
    0|0
  • üslubunuza hayranımmmm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...