Sevgilim başkalarının yanında benimle fazla ilgilenmiyor.

Herkesin yanında değil de kimse yok ken buluşuyoruz . Başkalarının yanında pek ilgilenmiyor. Günaydın canım yazıyorum .günaydın diyo .insan canım falan yazar :/ pek kibar değil. Ayrıca sohbeti hep ben başlatıyorum .sizce benimle ilgilenmesi için onun gözünde kıymetimin artması için ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
Yorumlarınız bekliyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• seninle ciddi bir ilişkisi olsun istemiyodur.

0|0
    0|0
    • Annemi Facebook'tan ekledi :P eski sevdiğimi sordu ad soyad olarak hakkım yok mu dei.

• Valla o ikizler burcu kıskandırırsam soğur benden

• anlamam burçtan fazla insan insandır.

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla sen hep kovalayan durumunda olursan kıyemtin felan kalmaz . Kacan kovalanır biraz nazlı ol sabırlı ol kacan sen ol o degil . Seni cantada keklik olarak goruyor canım felan yazma

0|0
    0|0
  • Mrb arkadaş;

öncelikle sevgilin biraz abartmış olayı bence. Bende mesafeliyimdir kız arkadaşıma öyle başkasının yanında samimi olmam pek fakat sonuçta sevgilim bu elinide tutarım sarılırımda fakat dediğim gibi belli bir mesafede. Bence sevgilinin çekindiği başka şeyler var.

0|0
    0|0
    • Ne olabilir ? Mesela

• O an yanında bulunan birinden çekiniyor olabilir. Veya seni umursamıyo olabilir. Bence onu bir şekilde zarfla. Tanımadığı bir arkadaşınla birşekilde senin haberin yokmuş gibi tanıştır veya yanlışıkla aranmış gibi olsun. tavırlarına bir bak bence. Seni seviyorsa ilgilenmez bence. En azından ben çıktığım kıza bunu yapmam. Bir erkek olarak bende şüphe oluştu kısacası.

• Bak ciddi olarak cevap veriyim. Erkekler tanıdıklarının yanında özelliklede arkadaşlarının yanında

sevgilileriyle konuşmazlar hatta sevgililerini arkadaşlarının yanına yaklaştırmazlar. sebebi ise sevgililerini kıskanmalarıdır. eğer kıskanıyorsa seni gerçekten seviyordur...

0|0
    0|0
  • adamın seninle işi bitmiş sen sevgili olarak görüyorsun o ise vakti gelince sevişilecek partner :D

0|0
    0|0
  • Ya çok yoğundur ya da tam bağlanamamıştır ;)

0|0
    0|0
  • Çüküne yumruk at sende kimseye çaktırmadan aklı başına gelir beyimzin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...