Plajda Şişko Kızlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Yazın 1,65 boyunda 60 kilo selülitli bir kız gördünüz ne düşünürdünüz :D Plajda görmek istediğiniz kız tipi nedir arkadaşlar?Bir kızın farklı bikini giymesi hoşunuza gider mi? Yazın abartılı takılar kullanan insanları samimi buluyor musunuz ?

0|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• link Arif'in mençıstıra attığı golü ararken nereye geldim mk:/ plaja kızlara bakmaya gitmiyoruz ama göruntu kırlılığı oluşturmamasın amacıyla linktekiler olsa iyi olur .

1|0
    0|0
  • plaja kız bakmak için giden abazan tespiti için özle planlanmış bir sorumu bu :D

2|0
    0|0
    • Eveeet olabilir :D Zekice bir tespit

• sizi gidi deneyci kızlar sizii :D soruyada cevap verim bari. Kim nasıl gelirse gelsin aile ahlakkını bozacak şekilde abartı giyinmesin yeter. Deniz kum güneş şişman kızlarında hakkı değilmi ama ;)

• onlarında bir canı var diye düşünüyorum

2|1
    0|0
  • selülitli kızları geçicem ama plajlarda benim görmek istediğim kız tipi : link

1|0
    0|0
  • Troit bezleri çalışmadığı için kilo alan insanlar var, kanser ilaçları kullandığı için kilo alan insanlar var... kanser tedevisi görüp o ilaçları kullanmanı çok istiyorum şu anda, keşke insanların zihinlerinide görebilsek, en dar kafalıyı horlayıp dışlasak...

2|0
    1|0
  • 165 olupta 60 kilo güzle bence kemşk gibi kadınalr güzel değil zaten kadında biraz kalça göüs ayva göbeği selülite çok aşırı olmadıkça bence harika olur lokum gibi Türkişh lokum :)

2|0
    0|0
  • şişko kızların plaja gitmeye hakkı yok mu?onlar insan değil mi?belki genetik bir hastalığı var?çok ön yargılısın.insanları ayrıştıracağına biraz kendi karakterini düzeltmeye çalışsan..kimin ne tarz bikini giydiği önemli değil benim için.önemli olan ne kadar IQ seviyesi olduğudur.zaten kendini belli eder kendini..

1|0
    0|0
  • ben onları da seviyorum:)

1|0
    0|0
  • Dusunmek bile istemyrm.

1|0
    0|0
  • onlarında yüzmeye güneşlenmeye hakkı var

1|0
    0|0
  • yok şu şöyle bu böyle o şişman diye ayırmaya hakkı kimsenin yok herkezın girme hakkı var o denize beğenmeyen bakmaz :) vede giyimi olarak kime ne ki istediği gibi giysin yok ahlaksız giymesin diyenler oluyor orası deniz bilimi ne isterse giyer kime ne :)

0|0
    0|0
  • Plaja kız görmeye gitmiyorum ki kim nasıl gelirse gelsin

0|0
    0|0
  • bilmem gözlerim direk onları görmüyor , yoklarmış gibi .

0|0
    0|0
  • Plaja kız beğenmek için gitmediğimden kimse itici gelmez. Harika bir vücudu varsa tabiki baktırır.

0|0
    0|0
  • On numara fit ve ultra seksi kızlarla eşdeğer. Çünkü plaja birilerini izlemek için gitmiyorum, kimin geldiği de beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • niye şişko diye plaja denize gidemicek diye bir kuralmı var onlarda insan ben yadırgamam sonuçta belkide bir hastalığı var o yüzden kiloludur yani yadırgamamak lazım.

1|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem ne düşüncem o da bir insan sonuçta tatil yapmak onunda hakkı :)

Plajda görmek istediğim kız tipi balık etli

Farklı bikini giymesi hoşuma gitmez

Abartılı takılar kullanan insanı samimi bulmam hoşumada gitmez zaten

0|0
    0|0
  • un kurabiyesi sevmem ama plaj herkesindir neticede

0|1
    0|0
  • 1.65 boy 60 kilo normal bence okadar abartılı değil ama abartılı takı hiçde hoş değil

0|0
    0|0
  • memesi güzel olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • onlarda insan boşver

0|0
    0|0
  • memişleri büyükse o bana yeter aşağılara bakmam bile :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • hiçbirşey düşünmezdim

0|0
    0|0
  • O kızın içinde olmalıyım diyoruumm :D

0|0
    0|0
  • Dusunmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• seslülitlerine çatlaklarına bakıp vahh vahh:( diyoruz.

1|0
    0|0
  • plaja kız bakmaya giden erkeklerden nefret ediyorum, plajda birinin beni izlediğini hissetmekten de nefret ediyorum. denize gidiyoruz bunu bile yapamayacaklarsa evlerinde otursunlar kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok..

1|0
    0|0
  • o boya o kilo fazla tabi ama çokta umrumda olmaz bakmamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Plaja gidesim gelmiyo yeminle...

Dur bakalım şuan etrafta yok öyleleri erken ama daha gelirler birazdan : /

1|0
    0|0
  • Koşa koşa iskeleden denize atlamasınlar diyorum

1|0
    0|0
  • ne var ki bunda kız denize gelmiş tatilini yapıyor şişko olup olmaması ne alaka

0|0
    0|0
  • öff

0|0
    0|0
  • hiçbişe düşünmüyorum herkes kendi kilosuna baksın:D

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...