En kötü hastalığınızı ne zamn yaşadınız?

Ben dün ölüyorum dedim 23 yaşıma girdim gireli böyle acı böyle hastalık görmedim hastanede bile sedyeyle gezdim Allah herkese sağlık versin gerisi yalan :(

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan arasıra Hastanelerin acil servislerini ibret olsun diye gezmeli. Özellikle Onkoloji servisine uğramalı. Hem o insanlara destek olmak hem de bu dünyada ne acıların olduğunu hatırlamak için.

5-6 Sene önce yediğim tavuk zehirlemişti. Dalyan gibi adamı dizlerinin üzerinde komando gibi süründüren tavuğa helal olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçmiş olsun poli şimdi nasılsın

bana gelecek olursak hastahanede geçen zamanım dışarda geçen zamanımdan daha fazladır :)) en büyüğü ölümcül olanı 18 yaşında oldu tehlikeli bir ameliyatla gerçekleşti

1|0
    0|0
    • Saol canm yataktan çıktığım an mide boşalıyo ;( yatıyorm :( sana da çok geçmiş olsun :(

• geçmiş olsun bende börek taşı vardı agrısını anlatamam

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Sanırım 3-4 yaşlarındayken 5-6 ay hastanede kalmışım ölecek felan demişler ama yaş oldu 24 :)

1|0
    0|0
  • 2007 yılında ticari taksinin içindeyken kaza yaptı ben camdan dışarı fırladım. boynumda 3mm açık oluştu ve 2,5 yıl sol tarafım felç olarak yatalak kalmıştım.

allah kimseye dert verip derman aratmasın

1|0
    0|0
  • Geçen yıl yaşadım 20 gün hastanede yattim kendime gelişim 8 ay buldu.

Neyin var hayırdır?

1|0
    0|0
    • Bende henüz öğrenmedim dün kötüydüm annem yok eve gelsin anlıcam

• Büyütme Mideni usutmesun öyle olmasa dünkü devam ederdi inşallah birşey yoktur rahat ol

• Tamam dediğin gibi olsun

• 1 sene önce, yaklaşık 6 ay kadar.. sonra ufak bazı şeyler gene geçirdim... ama çok ciddi değiller

1|0
    0|0
  • 2 sene once vucut sicakligim 41i gormustu. 1 tik daha atsa olecegim zaten o derece.

Bobreklerim alinmiscasina buz dolu kuvetteydim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• en kötü hastalığım ııımmmm şey panikatağımın ilk atağıydı.

2009 1 ocak gece 3 de acillik olduydum.

şükür 2 yıldır çok iyiyim.

1|0
    0|0
  • bnde bir keresinde zehirlenmiştim çok kötü oldum evde kimsede yoktu arkadaşım beni alıp hastaneye g*tümeseydi belki şuan soruna cevap veremicektim sanada çok geçmş olsn :/

1|0
    0|0
  • Ateşlendiğim zaman çok kötüydüm geçen seneydi Allah'ım ben böyle hastalık görmedim gözümü kapattığımda göz kapaklarım o kadar sıcaktılarki gözlerimi yakıyordu rahatsız ediyordu ve çok üşüyordum :(

1|0
    0|0
  • Adını hatırlamadığım bir ilaç içmiştim dudaklarım parçalanıp dökülmüştü midem yanıyordu halüsinasyon görüyordum bir de arkadaşlarımın söylediklerine göre gözlerim kaymış iğrenç bişey ya.

1|0
    0|0
  • 14 yaşındayken domuz gribi oldum. 2 hafta boyunca evde yattım ailem hastaneye götürmek istemedi. Yurt dışından ilaç getirttiler sürekli uyudum babam doktor annem eczacı olduğu için sürekli gözlem altındaydım. İğrençti.

1|0
    0|0
  • Mide ağrısı zor evet bilirim ama biraz fazla dayanıklıyım galiba beş gün yediğimi kusup doktora gittiğimi bilirim gerek yok acı çekmeye valla delilik benim ki:-)geçmiş olsun sanada umarım birşey çıkmaz

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun canım ya :(

1|0
    0|0
  • Valla mı ya Geçmiş olsun Balım.. :(

Geçenlerde böberek rahatsızlığım olmuştu iğrenç bir acı anlatamam...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler minikim yaşadığımı bir ben bir Allah bilir :( üç tane iğne birden yedim :(

• Oyş Ölürüm sana ya .. :(

İlaçlarını iç yorma kendini lütfen dikkat et

• Yirim seni fıstığım merak etme içiyorm muah <3

• benimde bundan 1 ay önce şuurumu kaybediyom sandım ayağa kalkıyorum bayılcak ibi oluyorum gözlerim gidiyor dışarı bakıyorum yabancıllık çekiyorum sanki insanlar başka bişeymiş gibi etraf falan. sonra grip olmuştum ateşim çıkmıştı gece ağlamıştım sonra ateşim düştü sabaha karşı

0|0
    0|0
  • tam 1 yıl oluyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...