Benmi şüpheciyim ya da sevglim gercekten güvenilir biri değil mi?????

sevglim ailesnn dışındaki bir evde daha kalıyor ama cuma günleri gidiyor dünde benden yine izin istedi hatta haber verdi gidicem bugun diye bir arkadaşı daha var ve bn onun nasıl biri oldugunu bilmiyorum tanımıyrm kişilk olarak uzakta oldugumuz için bir çok şeyler düşünüp oturup ağlıyorum biraz gitmemesi için bişiler söledm sonra bana guvenmiyosun işte gibi cümleler kullanmaya başladı ve ilk defa dün gece 11 de eve girdi bu beni çok üzdü bir erkegin gece eve girmesi bana ters bişe buna belli etmedim ama çok sinirliym Şu an o zarf içersinde arkdaşımızın ofisinde oturduk kahve içtik dedi ama b ninanmıyrm çünkü gece osaate kadar ofiste oturulmaz içki vs bişiler kullandıgını nası lanlayblirm ya da bana yalan attıgını nasıl çözebilrim ben gercekten bir hatasını görsem ondan soguğablirim çnkü evlilk evresndeyz ... yardımcı olursanız çok sevinirm arkadaşalr ...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kuşu elinde çok fazla sıkarsan ölür... Çok gevşek tutarsanda kaçar... Maalesef senin burada yapabileceğin birşey yok , sadece kendine daha çok bağlayacak ve onun hoşuna gidecek şeyler yaparak tutmaya çalışabilirsin... Yani tatlı sıkı olarak tutucaksın!

Güven sorununu şimdiden ortaya çıkarırsan sorunların olduğu bir birliktelik fazla yürümez. Başka birine gidiyor olsa bile bunun önüne ayrılırsan anca geçersin. Bence bunları aklına getirme...

0|0
    0|0
    • kendide sölemişti aşırı sıkma beni fazla kasılıyorm dedi bana baglı orası sorun değil ama böle onu görmedigim için şuan ne yapıyo nerede ben arada ona tatlı yalanlar atıyoru mama zarar verşlcek bişe değil düşünüyrm ki oda bana bun uyapıyomu ve daha fazlasını çok teşekkr ederm yorumun için özcan

• Teşekkürler...

Senin söylediğin gibi tatlı yalanları muhakkak oda yapıyorsur , ama kırmamak ama üzmemek için... Adına ne diyorsan artık... Dediğin gibi sana bağlıysa bence üzerine fazla gitmememlisin sonradan keşkeeeee dememek için.

• anladımm teşekkrleerrr...

Erkekler Ne Diyor 7

• merak etme bişeyler yapıo olsa 11 i geçerdi o iş :) bence çok hassas davranıyorsun bu konuda merak etme bişeyler yapmak isteyen gündüzde yapaarrr. ailesinin yanındada yapaar.

0|0
    0|0
    • hassas davranmamın sebebbi kaybetme korkusu .

• yani burç diince şimdi 7milyar / 12 === 583 milyon kişyle aynı özelliğe sahipsin boş ver bee bak yanlız değilsin :D bırak burcu murcu mutlu olmaya bak kolay gelsin :)

• ha ha aa teşekrler güzel cevaptı :)

• uzakta ise yalan söylediğini sadece konuşurken sesindeki tereddütten anlarsın ama çok iyi bir yalancı ise anlayamazsın ve aldatıyorsa anlayamazsın bu onun vicdanına kalmıştır söylerse bilirsin sadece ve seni oradan da arayabilir bu aldatmıyor anlamına gelmez eskiden yapmışlığım olduğu için biliyorum (yakalanmadım ama pişmanlığı yetiyor :( ) ve arada gece eve girmesi normaldir sonuçta arkadaş ortamı bırakılmıyor bazen :)

0|0
    0|0
  • normalde erkeğin eve 11 de gelmesi normaldir arkdaşlarıyla takılabilir falan filan eğer gece 2 3 4 gibi gelirse sen bundan kork.yalan attığını konuşmalarından anlarsın soru sor ve cevabını dikkatlice dinle ardından iyi bir soru daha sor eğer cevaplar çelişkili ise yalan atıyodur

0|0
    0|0
  • erkeği ne kadar serbest bırakırsan okdar ilişki uzun sürer.

0|0
    0|0
    • serbest bırakırsan bir başkasının olur o kadar salak kız yoktur şu dünyada bence :)

• arkadaşın biri yazmış kuşu sıkarsan çok ölür. kuşu sıkan salaklardan olma.

• olmam olamm:))

• Valla yapacak bişey yok. Ya riske girmezsin, ya da şansını denersin.

0|0
    0|0
  • ikinci bir eve ne hacet amaç ne?

0|0
    0|0
    • yaa orda arkdaşları ile kalıyo gerçi 2 tane arkdaşı var okadar amacını bilmiyrm ama kaldıgı ev babası işe gidiyo dolmuşşsu kira tutmuşlar arada babsıda kalıyo işi olduug için nişanlımda tatil günleri kalıyo sadece ve bana çok bunalıp sıkıldıgını söledi azıcık arkadaşlarımla vakit geçirmeliym dedi ama sonuçta erkek ne yapıcagı belli olmadıgı için ben sürekli birşeyler düşünüyrm içim rahat değil

• Bu konuda onunla hiçbirşey konuşma , bakalım serbest kalınca yine bulanıcakmı.Eğer başka sorunlar bahane ederse bu şu demek olur ne yapmak istedigini bilmiyor ve planı yok, standart zamane insanlarının yaptıgı gereksiz bunalım psikolojisi

• Şüphe tek gerçek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evliligi unut bastan. Suphe varsa asla evlenme. Acikcasi bir cok kisi anlamiyor bunu koru korune guven istiyor ama bana gore bir iliski varsa ortada her iki kiside kendine guven duydurtmak zorunda. Gerek arkadaslariyla tanistirma gerek ailesiyke tanistirma olsun gittigi yerleri goturme olsun guven vermek zorunda. Ne arkadaslarini taniyorsun ne cevresini ne gittigi yerleri. Nasil koru korune guvenebilir ki bir insan? Evlilik istiyorsan guven meselesini gercekten bilen biriyle evlen. Sevgiline gelince anlat ona bunlari ve sadece 1 hafta muddet ver. Kesinlikle yok isim var yok cok doluyum haftayaydi bir dahaki ayaydi sabredelimdi falan bunlara inanma inan bana hepsi palavra erteleyip yirtmak icin. Eger o bir hafta icinde tanistirmazsa sana guven saglamak icin bir seyler yapmazsa hic uzatma. Cunku sadece daha fazla aglamak ve daha fazla uzulmek olucak bunun devami.

0|0
    0|0
    • anladım arkadaşlarına beni anlatmış ama tanıştırmadı gerçi bende tanıştırmadım işte uzak oldugumz için böle bir imkan yok sadece ailelermz tanıştı b ieksiklk hissedyrm hep böle yaptıgında işte eve kızmı atıyorlar içki vs kullanmış olblrmi felan filan düşüncelere dalıyorum arkadaşnnda nişanlısı oldugu için sorun yapma sen benim kalbmde iken bn başkasına asla bakmam emin ol dedigi cümleler çok belki palavra :) erkek mileltnin ne yaptıgı belli olmuyo bn bunu düşünerek hareket ediyrm

Yükleniyor...