Beni sürekli başkalarının yanında rezil eden bir annem var

Beni sürekli başkalarının yanında rezil eden bir annem var. Benim gururumun kırılacağını üzüleceğimi aklına getirmeden sürekli aynı şekilde davranıyor. Sürekli küçük görüyor. Bu hep böyleydi fakat son zamanlarda iyice anlamaya çalışıyorum neden böyle yapıyor diye. Acaba öz çocuğu değil miyim bunu bile düşünmeye başladım. Ne yapsam bilemedim arkadaşlar

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyenin sayılı okullarından birinden mezun oldum elektronik mühendisiyim. Bulunduğum arge bölümünün şefiyim. İnsan ilişkilerim aile ilişkilerim çok çok iyi bulunduğum çevrede bilir kişi olarak tanınırım.aileme ve sevdiklerime özen gösteririm. Anneme sorsan hala bir cacık olamamışım bak komşu çocukları ne güzel memur öğretmen olmuşlar.. O yüzden çok takılma buna :D Beni tanımadan önce annemden dinleyenler öcü sanıyor. Tanıyanlar anneme hasta gözüyle bakıyor. Herşeye rağmen dünyadaki en değerli varlığım annem :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi annenin öldüğünü düşün. ama ciddi ciddi düşün. bir kaç dakka sonra validenizi bu duvarlara gereksiz malzeme yaptığını anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Annenin yaptıkları bukadar seni üzüyorsa birde elalemin yaptıgını bir düşün , işte ileride karşılaşıcagın gerceklerin küçük bir ögnegini yaşıyorsun şimdiden kendini geliştir.Anneler bunu her daim yapar kendine sorun etme.

0|0
    0|0
  • Anne dir ne yapsa yeridir komşuya misafir olarak giderdik bize sorarlardı karnınız açmı bişeler yermisiniz diye ben cevaplamak için ağzımı açacakken annem araya gider bir eliyle beni dürter ve cevap verir yok onlar tok :)

0|0
    0|0
  • Anneni uyar. Öyle bir konuş ki, artık çocuk olmadığını anlasın.

0|0
    0|0
  • Sana Daha Gerçekçi bir şey söyliyim. Annenin her dediğinin doğru olmadığını öğrenmen gerekiyor. Aynı küçük bir çocuğun seni rezil etmesi gibi düşün... konuşuyor işte diyebilmek... ben bu yetiye 27 yaşında ulaşabildim...

Aslında hepimiz mükemmel şekilde doğuyoruz. Ancak sonraları anne baba çevre bizim kişiliğimizi şekillendiriyor.

Sen yapamazsın küçüksün... diyen anne de var ... Bunu yapmadan eve gelme hadi yürü diyen de ..

Senin hayatın ben karışmam diyen de var... Şunu yapmazsan sütüm helal değil diyende...

Ancak bir gerçek var ortada... Tüm Anneler bunu sevgisinden ve koruma iç güdüsünden yapıyor... Ancak koruma isteği, mükemmelleştirme iç güdüsü bazen yıpratabiliyor...

Maleseff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Konuş, neden öyle yaptığını sor.Başka nasıl anlaşılabilir ki? Eğer sonuç çıkmazsa annenle başkalarının yanına gitmezsin, olur biter.

0|0
    0|0
  • olur öyle şeyler sen onun çocuğu olarak altan alıcaksı. annemle her alışverişe çıktığımızda kıyafet,ayakkabı ,çanta elimi neye atsam anında annem ''kızım senden ondan var,kızım sende onun bir benzeri var''kadın paralıyo kendini '' ya anne bir dur sadece bakıcam'' desemde her defasında annemde aynı sıçrama. bende kaç zaman oldu zorunlu olmadıkça annemle alışverişe çıkmam.

0|0
    0|0
  • annene sormuormusun canim neden boyle yaptigini ... Bu durumdan rahatsiz oldugunu dile getir. Hala devam ederse birlikte takilmayin onunla birlikte hicbiryerde bulunmayacagini soyle.

0|0
    0|0
  • canım annenle bu konuda karşılıklı konuşman gerekir ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...