Uzaktan sevipte kavuşamayanlara gelsin....

bir seni sevdim birde sendeki beni

gözündeki sessizliği sevdim

ben aynaya bakan yüzünü ve bana dokunamadığın elleri sevdim

sokakta yansıttığın gölgendeki resmi ben kalbime çizdim

ılık ılık esen rüzgarda varlığını hissettim

sen hiçbir zaman bilmedin ama

ben seni işte böyle sevdim...

bunu uzaktan sevipte kavuşamayanlara yazdım...hayat çok güzel o yüzden aldığınız her nefesin değerini bilipte yaşayın...

aslında soru değil benimki içimden geldi.ama sitenin formatı gereği soru sormuş bulunayım.peki siz uzaktan sevdinizmi.sessiz kaldınız mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hey yaşa be :) Bana böyle şeylerler gelin :) Bakmaya kıyamadığım ama hergün düzenli olarak baktığım profil resmini hatırlattı bana...emeğine sağlık...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir seni gördüm bakmadan... Bir seni hissettim dokunmadan... Uzaklığı düşünmeden bir seni bekledim zamanı tutmadan... Bir sana birdi ruhum bir sana denkti düşüncelerim... Bir seni sevdim uzaktan yanındaymış gibi... Bir seni özledim hakkımmış gibi... Bir olmanın anlamını karşılayan bir tek sendin... yüzümü güldüren bir tek sendin...! Benden sana gelsin... Uzaktan sevipte kavuşamayanlara gelsin...!

0|0
    0|0
  • link aynı sorun bendede var sorumu sordum zaten yardım edermisinz.

0|0
    0|0
  • yakından sevince kaybettim. keşke uzak kalaydık da kalemimden çıkan hüzünlü kelimeler olmayaydın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link

Seni uzaktan sevmeeeeek aşkların en güzelii :)))))

1|0
    0|0
  • sevdim tabi sevmez olur muyum :( kendimi o kadar yıpratmıştım ki.. bu konuya girersem hiç çıkamam çok uzun en iyisi susayım :(

1|0
    0|0
    • bugün haykırma içini dökme günüdür.

• mesafe önemli onun için.Gözden uzak olan gönülden de uzak olur diye düşünüyor..

• çok yanlış düşünüyor.ona bir şekilde anlatmalısın.yada hissettirmelisin

Yükleniyor...