Pilates ile gerçekten ciddi anlamda zayıflanır mı?

pilates ile gerçekten ciddi anlamda zayıflanır mı? yoksa düzenli yürüyüş yeterli olur mu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır form tutmanda çok yardımcı olur yağ yakımı ve vücut şekillenmesi anlamında uykun diyet ve düzenli beslenmeye dikkat etmez sen pek değişen yaramaz

0|0
    0|0
    • 3ay

dikkat etiiğimi var sayalım. yürüyüş mü pilates mi etkili olur?

• 3ay

Kesinlikle plates yürüyüşten çok daha kısa sürede faydasını görürsün

En İyi Kız Görüşü

• pilatesle zayiflayacaginida nerden cikardin, sadece sikilasirsin. Fazla kilon varsa plates yapmani tavsiye etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Pilatesle boyun uzar 4-5 cm kadar

0|0
    0|0
    • 3ay

aman uzamasın sevgilimden uzun olmak istemiyorum :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Ikisi de yeterli olmuyor annemden biliyorum😄

0|0
    0|0
    • 3ay

ne yapayım başka canım aa yok artıkk :D

• 3ay

Sabahları mesela kalktiginda soguk su ic kahvaltidan once 2 bardak tok tutuyor gunde en az 8 bardak. aciyi herseye koy metabolizmayi hizlandiriyor su zaten dengeleyici ozellige sahip ama midene de dikkat et bu arada sekeri azalt besin degeri yuksek olan besinleri tuket haslanmis yumurta gibi o da cok tok tutuyor spora gelince bunlarin yaninda ektra yuruyus yapabilirsin bir de kendini cok sinirlama sunun kalorisi su kadarmis bundan yemiyim deme sinirladikca daha cok yemeye baslarsin pek sporla ilgili bilgi vermedim sanirim😄

• 3ay

o dediklerini uygulamaya çalışıyorum zaten ek olarak yemeklerden önce yeşil kahve içiyorum yağ yakımını hızlandırması için ama pilateste 2 haftada 2 beden incelme diye bir şey okudum merak ettim :)

Yükleniyor...