Bir kız için en iyi dövüş sporu?

Uzun zamandan beri dövüş sporu öğrenmek istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Kick box'a sıcak bakıyordum , biraz araştırınca yumruk falan yiyomuşsun alıştırma sırasında, ondan biraz korktum. Bir de 40 kilo falanım boyum da 1.58 sizce bu sporu yapabilir miyim?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• kick boks bayanlara göre değil. çok kaba bir spor ve güç isteyen bir spor kısaca sokak dövüşüdür. ben bir bayana göre olduğunu düşünmüyorum. aikido daha uygun ve estetik bayan için. tamamen savunmadır.

0|0
    0|0
    • çok felsefik akido, karate , judo... Gerçek hayatta temelin yoksa pek işe yaramaz

En İyi Kız Görüşü

• Dövüş sporu istiyorsun ama gelecek yumruktan korkuyorsun? Unut bu işi bence.

Ben de bi' ara istiyordum ama sonra unutuldu öyle.

0|0
    0|0
    • Yumruktan korktuğumu söylemedim. Yüzüme darbe almak istemiyorum sadece, okula falan gidiyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hamle yemeden öğrenebileceğin dövüş sporu olacağını sanmıyorum. Alıştırma sırasında yiyeceğin yumruk yavaş olur. Hastanelik olmazsın merak etme.

0|0
    0|0
  • Karate

0|0
    0|0
  • Taekvando

0|0
    0|0
  • Wushu Taolu yu dene, yaşadığın şehirde hocası varsa kaçırma...

0|0
    0|0
  • tekvando bence bir bayan için ideal.

0|0
    0|0
  • Mikseris
    Yemekis
    Bulaşıkıs
    Mutfak sporları yani 😀

0|0
    0|0
  • Judo, eskrim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Estetik ve sanatsak acidan kesinlikle taekwondo canim. 11 senedir yapiyorum diger branslar biraz daha agir ve sert. Denemelisin

0|0
    0|0
  • yaparsın

0|0
    0|0
  • Yaparsın tabi.

0|0
    0|0
  • Boks iyidir iyii. Yumrukta yersin yumrukta atarsın. Stres atiyo iyii

0|0
    0|0
    • Çok zayıfım ya çok güçsüz kalırsam diye korkuyorum diğerlerine göre