Selçukun yanına mı yerine mi?

Galatasaray geçen sezon canını yakan ön libero sıkıntısı. hep dillerde melonun boşluğu dolacak mı Selçuk un partneri kim olacak acaba transferler Selçuk un üzerine mi kurulu evet Selçuk iyi oyuncu tamam ama hep onun yanındakiler mi uyum sağlamak zorunda o sağlamayı deneyemez mi bence kaptansa deneyebilir. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• oncelikle selcuk inan siradan bir on libero degil. Selcuk inanin yanina gecmiste gordugumuz gibi colman ve melo gibi fizik gucu yuksek, topu iyi calabilen ve oyunu iyi domine edebilen oyuncular oldugunda; selcuk inanin performansi ve kalitesi ust duzeye cikar ( selcuk inan bu futbolcularla oynarken 10- 15 arasi gol atmistir ) Ve bence. Galatasarayin mali eksikliginden dolayi selcuk inanin yerine oyuncu alinmasi cok zor ve pahali olacagindan boyle bir girisim yerine selcuk inanin performansini yukseltecek bir futbolcu alinmasi daha mantikli :)

0|0
    0|0
  • Bencede adam iyi oyuncu

0|0
    0|0
    • 3ay

Bişey dicem dün ben bişey demiştim sana sende onu mesaj olarak söylemişsin cevap atamıyorum sana burdan diyeyim cevabını :) kardeşim dedim de niye kötü bir şey algıladın. Kardeşim demekte ne var?

• 3ay

@Myway35 diyorumki burda kimse kimsenin kardesi değildir bende yeni anladım bunu

Erkekler Ne Diyor 1

• Selçuk sadece arkasını geri dönüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...