Dick Advocaat, Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

Dick Advocaat, Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

• Evet Başarılı Olur
    48% (11)30% (21)35% (32)Oy Ver
  • Hayır Başarılı Olamaz
    17% (4)51% (35)42% (39)Oy Ver
  • Kararsızım
    35% (8)19% (13)23% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftarımız haklı olarak da açıkçası hayıflanıyor; neden bize yakışacak bir Türk teknik direktör getirilmedi diye. Aslına bakarsanız gündemde olan ve de gelmesi düşünülen Türk teknik direktörler zaten Fenerbahçe'ye gelemezdi. Rıdvan-Aykut-Oğuz gibi isimler ya başka kulvarda para kazanıyorlar, ya daha önce geldiler ve bu riski tekrar almak istemiyorlar, ya da Aykut gibi Aziz Yıldırım'la sorun yaşadılar gelmek isteseler de gelemiyorlar. Öte yandan Ersun'un durumu ortada, o bence onun özel hayatı ama Aziz yıldırım getirmem diyor; yapacak birşey yok. Ümit Özat ve Yılmaz Vural gibi isimler geçiyor ki facia olur gelmeleri; başarılı olabilirler ama bence büyük risk, biri hiç büyük takım çalıştırmadı, diğer hem büyük takımda olmadı hem de kariyeri yok. Yabancı teknik adamlardan da sadece benim gönlümdeki Löw idi, o da gelmez zaten şu durumunda. Velhasıl bu isimler ve varsayımlar zaten olamayacaktı.
    Bence; ismi geçenlerden Ertuğrul Sağlam ve Abdullah Avcı olabilirdi, ama Ertuğrul'un takım geçmişinden dolayı geleceğini sanmam. Abdullah Avcı olabilirdi, onu düşünmediler sanırım; yahut bilgimiz yok farklı cevaplar alındı bilemiyorum ama Sayın Avcı'yı görmek isterdim takımda. Öte yandan bugün için bence Fenerbahçe'ye gelmiş son dönemin en iyi teknik direktörleri Aykur-Yanal ve Zico'dur. 3'üne de haksızlık yapıldı, yazık bu taraftara gerçekten...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendisi zaten başarılı bir teknik adam değil. Yaşına göre hiç bir başarısı yok bile denebilir. Dolayısıyla onun yönettiği bir takımdan başarı beklemek yanlış olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bu Fener hep Galatasaray'a özeniyor ve taklit ediyor yıllar evvel Biz Adriyan ilieyi aldık diye kardeşini almışlardı Şimdi de biz Hollanda ekolünü deniyoruz diye aynısını yapmasınlar

0|1
    0|1
  • Total futbol bu ülkede iş yapmaz. gerçi hiç bir sistem bu türk takimlarina uymuyor.. başarili olur mu bilemem ama maç maç değerlendirilme algisi yok olmadikça bu gibi adamlar türkiyeye çok gelir. zaten fenerbahçe için avrupa bitmiştir. Uefa kupasi artik değersiz. en azindan yari finale kadar..

0|0
    0|0
  • inşallah başarılı olur

0|1
    0|0
  • Bu adamın Vitor dan daha üstün hangi özelliği var?

Bu soruyu sorun kendinize ve öyle karar verin bakalım.

0|0
    0|0
  • İsmini ilk defa duydum inş başarılı olur

0|0
    0|0
  • Başarılı olamazsa fener bu sefer dick'i ciddi manada tuttu demektir.

0|0
    0|0
  • Başarılı olur...

0|0
    0|0
  • sanmıyorum :/

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • hayır olamaz

0|0
    0|0
  • Olamaz. Başarısız antrenör

0|0
    0|0
  • adı gibi ise baya basarılı olur :D

0|0
    0|0
  • O kim :)

0|0
    0|0
  • Çok güvenmiyorum açıkçası..

0|0
    0|0
  • zenit te başarılı idi bakalım

0|0
    0|0
  • isim biraz sıkıntılı :)

0|0
    0|0
  • Hollanda lı yılmaz Vural gibi 38 yılda 23 takım olamayacak ve herzaman ki aziz başkan hoca değiştirecek Erman toroğlunun dediği gibi Fenerbahçe de teknik direktör değil başkan değişmeli

0|0
    0|0
  • tecrübeli bir teknik direktör , bence olmalı.

0|0
    0|0
  • Ligi tanımıyor ve Milli takim Hocası gibi hoca. Fenerde iş yapmaz.

0|0
    0|0
  • Aragonés gibi dede başarısız olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...