Dambıl alıcam Spin plastik köşeli dambılmı alıyım başka bir şeymi?

Merhaba arkadaslar ben dambıl almayı düşünüyorum bugun internete girip baktım ve kargo dahil 7 kiloluk x2 lik dambılı 28 tl ye buldum internette baktım biraz dökülmeler gibi vs şeylerden bahsetmişler böyle şeyler oluyomu ya da bana tavsiye vericek birileri var mı

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• onlar kum oluyor. en ufak çatlamada dökülür. beton dökümler var ucuz fiyatlı. online bulabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeşim devamlı çalışacaksan demir döküm olan setlerden al çanta halinde oluyor en iyisi onlar. yarın 5 kg hafif geldiğinde agırlık artırmak için tekrar para harcama yok patladı çatladı derdi yok. alacaksan 1 kere al parana da kıy "

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende 5 kiloluk iki tane plastik var. A101 den 15 liraya almıştım geçen sene. Memnunum. Bugün aktüelde yine gördüm aynı fiyata belki ilgini çeker.

0|0
    0|0
  • Demir al kanka ağırlık eklemeli olanlardan plastikler bir sureden sonra patliyo içindekiler dökülüyor falan

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaca bulurum onları yardım edermisin biraz

• 3ay

http://www. hepsiburada. com/spin-20-kg-vinyl-dambil-set-suluk-ve-el-yayi-hediye-p-SPORVEDSCS520

Hocam bu uygunmudur bakabilirmisin bir

• 3ay

Baya ucuzmuş plastikleri ben bu fiyatlara almıştım al bence pişman olmazsin

Yükleniyor...