Arkadaş ve sevdiğini çalma

hiç başınıza geldimi yakın arkadaşınız ya da küs olduğunuz bir arkadaşınızın sevgilinizi, hoşlandığınız kişiyi ayartmaya çalışması falan geldi mi başınıza ve geldiyse sonları ne oldu

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Geldi ama kuyruk acısı vardı aklı sıra işte kendini benle bir tuttu.14 yaşındayken aynı kızı seviyorduk bununla kız beni tercih etmişti tabi bununda ordan bir yarası vardı.Küçüklügümüzden beri arkadaştık zaten ama işte bir gün hayatımın aşkını bulduğumu sandım 4.5 yıl cıktık sonra ben bitirceğim zamanlara yakın bunla konuştugunu gördüm şüphelenmiştimde sevdiğim kızı eklemiş banada söylemiyor.Ama o kızı hep seveceğim.En güzel cevabı vermişti Benle ona bakmam bile o benim tipim değil demişti.

NOT: İş işten geçmişti çocugu bir güzel benzetmiştim 2 yıl olcak konuşmuyorum dahada konuşmam.

0|0
    1|0
    • ellerine sağlık:) aynen konuşma uzak durmak lazım öyle iğrenç insanlardan

• sevdiğim çocuk yakın kız arkadaşım ve kız arkadaşlar birbirine herşeyi anlatır. Bir gün kızla aramız bozulur ve bir bakarım ki çocuğun evine gitmiş, buluşmuşlar falan, onun yüzünden çocuğa çıkışırım, e o da bir yerde haklı sevgilisi değilim beni tersler ve bende durumu kaldıramayıp çocuğu her yerden silerim ama içimde hala ona karşı sevgi ve özlem kalır

• Hımm üzüldüm.Ve bilirim yüreğinde taşıyor insan o sevgiyi bende hala taşıyorum çünkü o sevgiyi ama artık çok geç benim için.Keşke silmeseydim onu heryerden senin gibi belki ozaman beraber olabilirdik onunla. :'( İnşallah bizi ayıran insanlarda ömür boyu çeksinler aynı acıları. Bu şarkıda benden sana gelsin. link

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkeklerde değilde kızların doğasında var sanırım bu. Genelde erkek, ayartanla biraz takılır sonra sevgilisine geri döner. Tabii affedip affedilmeyeceği meçhul.

0|0
    0|0
    • tüh sevgilide değildik ya:) olsun arada kalmış masum karakterim yinede

• bir zaman sonra arkadaşla aran bozuluyor arkadaşınla ve bakıyorsun ki arkadaşında kızın peşine düşmüş görüşmüşler, e buyur koz ortada. Pardon acaba hanginiz daha iyi oynamıştı*

• Bu zamana kadar öyle yamuk bir arkadaşım olmadı. Bir kızdan hoşlandığımı arkadaşım biliyorsa kendini sevdirmek yerine kızın benden daha da hoşlanmasını sağlayacak şekilde davranır. Bu benim içinde geçerli.

• senin arkadaşın senın sevdiğini caldıysa 1 numaralı kaşarlı tosttur .erkek ise .o.c.dur . sen sen ol bu ikisiylede bağları kopar arkadaş her 2 sindende ne cacık nede bir fok olur kuusra bakma cok sert cıktım öyle ama dayamadım

0|0
    0|0
    • ağzına sağlık derim ne kusura bakması:) sevgilim değildi de hoşlandığım biriydi ve arkadaşımda bunu biliyordu, neyse eden bulur diyelim:)

• evet oldu. 4 yıldır konuşmuyorduk, yeni yeni tekrar muhabbete başladık.

0|0
    0|0
  • Bana yaapmaya kalktı kıza rest çocuğada s*ktir çektim çocukla 2 sene konuşmamıştım lise boyunca , sigara içiyolardı müdür bilmiyodu ispiyonladım :D okuldan atıldı , ama sevgilim bana kalmıştı :) deliler gibi severdi benii ah ah özledim o günleri

0|0
    0|0
  • benim geldi bir kızdan hoşlanıyodum yıllar önce ama açılmamıştım yakın arkadaşım kıza seni seviyorum demiş kız bunu terslemiş falan bende hiç sesimi çıkarmadım

0|0
    0|0
    • yakın arkadaşın hoşlandığını biliyormuydu peki

• unutmak değilde alışırsın artık eskisi gibi acı verip üzmez

• orasını doru diyon aslında ben pek acı çekmedim yani arkadaşımla kız çksaydı belki ama kız başkasını seviyoöuş onunla sevgili oldular

• şahsen öyle bir insanı yanımda taşımak istemem

0|0
    0|0
    • başımıza geliyor ama..

• o zamansa ne güzel sana değerini bil:)

• zaten 2 yıldır hasretiz birbirimize gelecek sene kavuşuyoruz :P hergün arıyo özledim keratayı :))

• öyle arkadaşım olmadı şükürler olsun :|

0|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi gelmesinide istemem zor durum

0|0
    0|0
  • gelmedi..

.

0|0
    0|0
  • istemeden arkadasımın sevgılısıyle olmustum lıse zamanlarında..ahh smirnoff ahhh...

0|0
    0|0
  • platonik aşkımla en samimi arkadaşım sürekli birlikte gezerlerdi kolkola.1 sabret 2 sabret 3. de öyle arkadaşın da böyle sevginin de dedim,arkadaşın yüzünde bile bakmadım.kız yıllar sonra kendi ayağıyla geldi kabul bile etmedim

0|0
    0|0
  • ^siteden bir kıza aşıktım burdan bir oğlan aldı onu...

0|0
    0|0
  • onun tercihiyse yapacak bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 defa geldi sözde en yakınımızlardı

0|0
    0|0
    • peki sonucunda ne oldu kazanan kim:)

• bir gn onlarında başına gelir aynısı sen yoluna bak en iyisini yapmışsın

• Geldi ben salondayken mutfaktalardı farkettim öpebildin mi bari dedim!umursamadan ikisinide kapı dışarı ettim.öpemedi ya kız içinde kalmıştır üstelik öpmeye çalıştığı adamın kankasıyla sevgiliydi.köpek gibi yalvarsalarda nıçh hepside bunu yapmaya çalışıyor.sonra intikamımı aynı yolla aldım

0|0
    0|0
    • Aynı yolla aldım derken o adamın eski kankasıyla daha doğrusu onlar gerçek sanıyor

• ya haklısın tabi hani elimde olsa adam tutup kızı bir yere bağlattırcam felç edene kadar dövcem ama elimize bişey geçmez işte zor fakat sabır denilen şey bu yüzden var sanırım, yaşam elbet bir gün onada karşılığını verir deyip yolumuza bakmak

• Yol derim ama bak bunu ben bile yapmadım.derlerdi aman yapma değmez diye gülerdim.bak 7sene geçti aradan olan ona oldu.senden önemlisi yok!

Yükleniyor...