Siz olsaydınız eğer ne düşünürdünüz??

ben bundan iki hafta önce kadar bir kapkaç saldırısına uğradım ve bunu geçen gün sohbet arasında yakın arkadaşıma söyledim aslında üzülmesn die söylemeyecektm ama söylemiş bulndm en yakn arkm da 8 yıldr arkadaşız ve o gnden snra bna hiç mesaj atmadı ve ben buna çok alındım çok zoruma gitti sizce onu hayatımdan çıkartmalı mıym

Güncellemeler:
para kesinlikle söz konusu olamaz öyle bir isteğm olmaz ailemdn bile istmdm ben hep çalışrm hayatta ve hep bir köşede birkmşm vardır bunu bilir yani parasal bir şey düşneceğne inanmıyorum ya cidden dost kötü günde mi belli oluyor böyle:(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar kusura bakmayın da çoğunuzun dostluğu kardeşliği iki atışmada bitiyor la bu nasıl iştir ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• belki de ona sonradan haber vermene üzülmüştür. onu hayatından çıkarmadan önce sana neden böyle davrandığını bir sor. sorduktan sonra tavrını koru. eğer senin için çabalıyorsa seni hak ediyordur. eğer çabalamıyorsa çıkar gitsin.

0|0
    0|0
  • Kapkaça maruz kaldın diye mi kıskandı, ben pek tam anlayamadım? Niye küstü şimdi bu?

0|0
    0|0
  • çıkartmalısın anasını satım:D

0|0
    0|0
  • kapkaça ugradın diemi mesaj atmadı çok garip

0|0
    0|0
    • evt 8 yıldır herşeymi paylştğm kız hiç dmedi ki nasılsın iyimsn nldu son durm falan hiç sormadı

• Arkadaşın son yorumunu destekliyorum, aynen öyle. Geçmiş olsun bu arada.

• teşekkürr ederm

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni bir sevgili bulmuştur ayrılınca aglaya aglaya gelir yanına.

0|0
    0|0
  • kapkaçta paranı çaldırmışsın ve ondan istersin diye aramıyo olabilir salla gitsin o kadar yakın olmazsın olur biter ;)

0|0
    0|0
    • hyr hayatta öyle bir isteğm olmaz ailemdn bile istmdm ben hep çalışrm hayatta ve hep bir köşede birkmşm vardır bunu bilir

• olay olunca anlatmamana kırılmış olabilir ya da bu aralar çok yogun olblr belki onunda başına bişey geldi ondan seni aramıyo olblr

• tabi o da bir ihtimal

Yükleniyor...