Dick Advocaat Fenerbahçe'de sizce başarılı olur mu?

68 yaşında ki Hollanda'lı teknik direktör kariyerinde Hollanda milli takımı, Psv, Randers, Zenit, Belçika gibi takımlar var.
Kupaları. Uefa kupası ve süper kupa Zenit ile beraber kazanmıştır sizce başarılı olur mu.

• Evet olur.
    32% (24)35% (44)34% (68)Oy Ver
  • Hayır olamaz.
    24% (18)46% (58)38% (76)Oy Ver
  • Bjk Gsliyim keşke bize gelseydi iyi adam.
    7% (5)4% (5)5% (10)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    37% (28)15% (18)23% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Ben bilmiyorum en azından v. Persie belki daha iyi kullanılabilir de asıl soru t. direktör şimdi mi değiştirilir Uefa maçına günler var takımda zaten olmayan dengeyi bozuyorlar adamlar bir ona uyum sağlıyor bir buna.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hollanda ekolünden gelen teknik adamların Türkiye de başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Rijkaard bile başarılı olamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 21

• futbol bilgisi olan tecrübeli ve başarılı bir teknik adam ancak sezon başında gelmesi 3-4 maç kan kaybettirir. Keşke yaz başı gelseydi..

0|0
    0|0
  • Yaşı çok fazla. Ama ben daha çok adamın adına takıldım! :D

0|0
    0|0
  • Kaçar gider o da

0|0
    0|0
  • Zenit ile UEFA kupasını kazanmak başarı değildir kardeşim. Yanlış seçim olmuş haber doğruysa

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden başarı değildir.

• 3ay

Ligi tanımıyor, takım oturmadı bir türlü. Başarı elde edemez Zenite Vitor gitse o şampiyonlar ligini kovalardı.

• 3ay

Eminmisin ondan hersene çeyrek final oynuyor hayatında ilk defa Zenit sadece 1 kez Uefa kazanmış demek o ki senin mantığına göre Gs ye Peirera gelse Ueafa kupasını zorla ya bir uza be git bir araştır sonra gel.

• İsminin anlamı Erkeklerde bulunan karı görünce kalkan bir organdır bence pek faydalı olmıcak isminin anlamı bile kötü gs lilerin diline düşürcek bizi yürüsün gitsin

0|0
    0|0
  • yeni bir hata, fb yı bıtırdıler resmen

0|0
    0|0
  • olacak

0|0
    0|0
  • allah'im sana geliyorum bu kadar yanlis bir secim olamaz, bu adam 3. Ay kacar, yilmaz vurali neden almadkta gittik yabanci subesini aldik? Taksime cikip Nedennnnnnnn diye bagirmak istiyorum

0|1
    0|0
  • kim gelirse gelsin Galatasaray kupaya almaya devam edecek :D :D

0|2
    0|0
  • isminde hayır yok oğlum feneremi hayrı dokunacak :D

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım olsun

0|0
    0|0
  • Bu takimda kimse basarili olmaz futbolcular serefsz

0|0
    0|0
  • Şu giden adamdan daha iyi olacağı kesin ama bir Şenol Güneş olamaz

0|0
    0|0
  • fark edermi başarılı olsada kovulur

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Dick sadfghjklş

0|0
    0|0
  • Adı sakat bir kere

0|0
    0|0
  • Adında bile anlam var, ins fenerlilere ikram etmez

0|0
    0|0
  • Kümeye düşer

0|1
    0|0
  • Gelen gideni aratacak bu adam defansif oynatıyor ben Galatasaraylıyım ama Fenerbahçe bu kadro ile ofansif oynamalı

0|0
    0|0
  • Dick Advocaat, kariyeri boyunca çalıştırdığı 9 kulübün 8'inden kovulmuş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...