Spor yapmaya ne zaman karar verdiniz ve bunda hangi sebepler etkili oldu?

Spor yapmaya ne zaman karar verdiniz ve bunda hangi sebepler etkili oldu?

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 4 ay evvel babamın iş yemeği vardı aileler falan da geliyordu bizde gittik. Yemekler geldi falan yedik içtik. Karşı masada bir kızla kesitşmeye başladım ama baya baya kesişiyoruz. Sonra babamın bir iş arkadaşı var o geldi napıyosunuz falan diye. Sonra tam da kızın karşısında kafama vurdu böyle ilk bir ses etmedim. Sonra omzuma yumruk attı meğer boksa başlamış o yüzden artistlik yapıyormuş. Tabi beni kızın karşısında rezil etti ve gitti bende ayar oldum buna babama dedim ki bende o abiyle aynı salona gidiyim dedim çok güçlenmiş falan ayak yaptım babam tamam dedi yolladı beni. 1 ay falan tek başıma antrenman yaptım sonraki 1 ay hocayla yaptım 3. Ayda hoca dedi ki eş seçin kendinize müsabaka yapacaksınız. Tabi bizim bu sazan hemen beni seçti çömez gördü beni. Çıktık maça bir iki yumruk yedim bu iyice artislendi sonra ben buna kroşeyi geçirdim bu afalladı biraz sonra mola verildi kadın öğrenciler de toplandı dedim aha fırsat. Başladık 2 Ruanda bu beni rezil etme kızların yanında ben seni indirmiyim dedi bende tamam dedim bir iki vurdu bana sonra ben bir bastırdım 3 yumruk sonra yerdeydi. Öcümü almıştım sonra da bıraktım boksu şimdi fitness yapıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• yaklaşık 8 yıl önce başladım. Daha okula gitmeden eve dumbell aldırıyordum. Çocukluktan gelen bir ilgi galiba :)

1|0
    0|0
  • Yapıcam dedim yapmaya başladım

1|0
    0|0
  • box yaptım, ağırlık çalıştım fakat zaman ve para sıkıntısı olunca bırakıyorsun. (boksu başka sebeple bıraktım)

1|0
    0|0
  • bir kaç ay once bıraktım ama simdi sonra tekrar devam edicem

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli bisikletin üzerindeyim, son 2 senedir profesyonel olarak sürüyorum, yarışlara katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunu bildiğimden beri spor yaparım 🤗😊

1|0
    0|0
  • sevdiğim kızın çok etkisi oldu.

1|0
    0|0
  • lisedeyken başlamıştım sporu seviyorum en büyük neden bu

1|0
    0|0
  • biraz geliştirmem lazım kendimi ama şimdi değil başlayacağım

1|0
    0|0
  • Abim karar verdi ve en etkili olan ABİM zorla :D

1|0
    0|0
  • Baktım arkadaşlar hepsi kaslı dedim bende niye olmasın

1|0
    0|0
  • 3 ay önce gaza geldim 😂

1|0
    0|0
  • 3 hafta oldu göbek çıkmaya başladı

1|0
    0|0
  • Henüz karar vermedim.

0|0
    0|0
  • Çok kilolu olmam ve sigarayı bırakmış olmam iyikide başlamışım başlarda az yapıyodum ama şimdi setler ve sayıları çok arttırdım lokal çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Futbol oynadigim zamanlarda fitness zorunluydu form acisindan. O zamandan beridir yapiyorum.

0|0
    0|0
  • 18 de

0|0
    0|0
  • Subaylık için

0|0
    0|0
  • zaten yapıyorum hala ama önceye nazaran baya gelişme var vücudum da 😁

0|0
    0|0
  • Henüz karar vermedim canısı 😀

0|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri yeteneğim olduğu için zihinde merak etti sevdi peşinden gittim

0|0
    0|0
  • 1.5 yıldr spor yapıyorum yani 1.5 yıl önce arkadaşlarım etkili oldu saolsnlar

0|0
    0|0
  • Zaman geçirmek için 2 sene önce

0|0
    0|0
  • Güzel bir görünüm, sağlıklı bir yaşam ve askeri sınavlar ^^

0|0
    0|0
  • isle alakali ama baslay bilirim ilerki zamanlarda

0|0
    0|0
  • daha karar veremedim

0|0
    0|0
  • 12 yaşımda

0|0
    0|0
  • Kiloluydum elbise yakismiyodu basladim uzun zamandir yapiyorm fitness

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapinca mutlu olduğumu farkettiğimden beri yapiyore

1|1
    0|0
  • Geçen yıl. Neden bu kararı verdim çünkü yapmayan bir insanın ileride sağlıklı olmayacağını düşündüm açıkçası

1|0
    0|0
  • Bedenimi rahatlatıp sakinleştirmesi için

1|0
    0|0
  • Göbeğim 3. kaçak katı çıkarttığında karar vermiştim

0|0
    0|0
  • şu an 19 yaşımdayım 15 yaşımda kilo almaya başladım çok alıcı olduktan sonra 16 yaşımda spora başladım. Birden kilo almam sebep oldu

0|0
    0|0
  • Kilo aldıysam genelde spora baslarım

0|0
    0|0
  • 3 sene kadar önce. Sağlık, kondisyon ve guclenmek icin.

0|1
    0|0
  • Hiç
    Öyle kararlar vermiyorum ((:

0|0
    0|0
  • Kilo almıstım aynaya baktıgımdan kendımden rahatsız oluyodum oyle baslamıstım

0|0
    0|0
Yükleniyor...