Esinizi mi yoksa ailenizi mi tercıh edersınız ?

Herhangı bır sebepten dolayı esınız ve aılenız kavga ettı esınızı mı secersınız yoksa arabulucu olup aralarını mı düzeltırsınız .. ?

0|0
14|35

En İyi Erkek Görüşü

• erkek adam arayı bulur.iki tarafada sözünü geçirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• 'herhangi' olarak geçiştirdiğiniz sebep burada gayet önemli bir faktördür. Bunun dışında eğer objektif kalacaksak ara bulursanız huzuru sağlamış olursunuz . bu iyidir. günden güne erimenizi önler.

1|0
    0|0
  • Barışmaları için aralarını yapmaya çalışırım. Kavga sebebine de bağlı çok ciddi bir kavga ise ortalığın durulmasını beklemek daha mantıklı.. Evli iken aileni seçersen yanlış yaparsın çünkü sen artık evlisindir ailen karın ve çocuğundur. Eşin kendisi biraz daha ağır basar..

1|0
    0|0
  • Teskereyi aldığımda, bölük astsubayı biz kısa dönemleri odasına çekti ve bize tek bir şey söyledi:

"Mutlu bir evliliğin sırrı şudur: Ne anne-baban yanında eşin hakkında, ne de eşinin yanında anne-baban hakkında konuş"

Neyse dağıtmayı konuyu, iki tarafla da tek tek konuş, sakın ha kim haklı/kim haksız muhabbetine girme yanarsın!

Diyeceğin şey, "Sevmek zorunda değilsin ama benim hatırım için hoşgörülü davranacağınızı biliyorum"

1|0
    0|0
  • Ailemi tercih ederim. Bir kere insanlar yaralanmış ise, dikiş ile yama tutturamazsınız.

Hayatıma yıllar sonra giren bir kadın yüzünden bana hayat sunanları silemem. Eş de kimmiş...

1|0
    0|0
  • Haklı tarafın yanında olurum.Eşimle kendi ailemi oluşturmuş oluyorum zaten ama Atadır anadır deyip onlarlada sorunu çözerim aramız bozuk kalmaz.

1|0
    0|0
  • yediğim kaba sıcmadım bu zamana kadar eşimde biyerde değerli olurdu tamam da bu ailemi karsıma alıcağım anlamına gelmezdi yani en azından oturu konusurdum aileme yakın biyerde ev tutardım aileminn beni sürekli görmesini sağlardım yani sevdiğim biyana tamam da bu aileme rest cekiceğim anlamına gelmez ekmeğe tükürmek gibi bişey olur bu kimse bunu yapmaz yani benim fikrime düşünceme göre böyledir yani et tırnaktan ayrılır mı ya düşmana kılınc vermemek lazım

"bir senenin kiymetini sinifta kalan bilir.

bir ayin kiymetini erken doguran kadin bilir.

bir haftanin kiymetini dergi cikartan bilir.

bir saatin kiymetini sevgilisini ugurlamak uzere peronda oturan bilir.

bir dakikanin kiymetini ucagini kaciran,

bir saniyenin kiymetini olumden son anda kurtulan,

bir salisenin kiymetini gumus madalya alan bilir."

0|0
    0|0
  • Arayı bulmak gerek, ikisi de bir kalemde silinemez. Zor da olsa bir düzene oturturum zamanla..

1|0
    0|0
  • eşim dediğim kadın ailemle kavga edemezzz ! aynı şeyi her ne sebepten olursa olsun ben onun ailesiyle yapmam.işlerin çığrından çıkmaması için büyüğümdür der susarım,sonradan mevzuyu analiz eder yolumu çizerim

1|1
    0|0
  • Hepsine bir dalarım, Akılları başlarına gelene kadar döverim kafalarını kopartır kelle paça yaparım. bağırsaklardan kokoreç yaparım. Hala yanımda olan ki,mse onunla devam ederim. Diğeri kimse artık cehenneme kadar yolu var.. oh be rahatladım yaaaa

0|0
    0|0
  • eşimi tabi ki; eşim demek ailem demektir artık

3|0
    0|2
  • İşler bu seçime gelecek kadar derinleşmeden olayı çözerim.

1|0
    0|0
  • Aralarını düzeltiriz tabi kavga küslük olmaz

1|0
    0|1
  • bence aralarını düzeltmek en mantıklı olnı çünkü iki tarafıda atamazsınız

1|0
    0|0
  • ailemi seçerim el kızı elde çok kemer kuşak belde çok derler bizde. ayşe olmazsa Fatma olur.Aile onaylamıyorsa bir halt vardır o işte.

1|0
    1|0
    • bir gün damin deliginde tek kalirsan kardeslerin sana bakcak sanki

yine esin bakcak esinle aile oluyorsun kades aile artik bos bir para istesin verme yüzüne bakmazlar onlar icin yuvani yikma

• ben evli değilim. :) bekarsam öyle yaparım. evli olursam bu eşimin bana ve alieme olan tutumuna davranışlarına bağlı. ikin insan evlenmiyor aileleride evleniyor.nice kızlar var eşinin ailesiyle görüşmeyen evine bakmayan eşinin sözünü tutmayan ama çocukları yüzünden buna katlanan erkekler var.

• Her durumdada ıkısınıde tercıh etmıs olmuyomuyuz? Esım benım aılemdır sızı bılmem.

2|0
    0|0
  • ailemle eşim tartışırsa anlaşamazsa o konuda iş erkeğe düşer.Koca eşinide ailesinide eşit tutcak.Ne ailesinden yana olcak ne eşinden yana terazinin ayarını iyi bilcek.Biri ailesi biri hayat arkadaşı.Elimden geldiğince barıştırmaya çalışırım.eğer eşim ailemle görüşmek istemiyorsa arada çocuk varsa mecburen eşiyle hayata devam eder.Ailemde görüşürüm mecburen.Bunun yaşanmaması için eşin olcak insan iyi seçilmeli.Bir ERKEK olarak içini dışını bildiğim kendi kanımdan sülalemden olan kızdan şaşmam.ama bu işler yinede belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Aile istemiyor diye suçsuz eşi hayattan çıkarmak yapılan en büyük bencillik ve kötülük olur . Kim haklıysa onu tutacaksın .

0|0
    0|0
  • öyle bir seçenek yok ikisi de sizin herşeyinizdir. abartılı bir konu olmadığı sürece

1|0
    0|0
  • Ailemi Tercih Ederim

Duruma Göre Değişir Tabi.

1|0
    0|0
  • hangi durumda ?

1|0
    0|0
  • arabulucu olurum çok zorda kalırsam ailemi tercih ederim olmadı yeni bir eş bulurum kendime :9

1|0
    0|0
  • İkisine de fırçayı basarım :)

1|0
    0|0
  • aralarını duzeltırım

1|0
    0|0
  • Evlenince cevaplarım bu soruyu

1|0
    0|0
  • tabikide aralarını düzeltirim

1|0
    0|0
  • seni seçtim pikaçu espirisi yapılmazsa olmaz.

1|0
    0|0
  • Aralarını düzeltmek mümkünse tabi ki aralarını düzeltirsin. Eğer yapamıyorsan aileni seçmelisin. Ailen seni karşılıksız sevdi, karşılıksız büyüttü. Cebinde 5 kuruş para olmasa ailen için hiç bir şey fark etmez ama cebinde 5 kuruş para olmayınca eşin için çok şey fark edebilir. Hani bir söz vardır.

"Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar" işte böyle.

0|0
    0|0
  • Aralarini duzeltceksin tabi ne es birakilir ne aile birisi seni yetistiren biriside seni mutlu eden kisi bu hayatta arabulucu ol ne yapip et aralarini duzelt.

0|0
    0|0
  • iki tarafada bağırır çağırır ajitasyon yapıp benden özür dilemelerini sağlardım. kendi dertlerini unutup bana yoğunlaşıyorlar ve sorun çözülüyor böylece :d

0|0
    0|0
  • Eş ile aile teraziye koyulmaz soruyu şöyle değiştirelim ;)

Eşin mi ? Fenerbahçe mi ?

TABİKİ FENERBAHÇE :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 14

• böyle bir kıyaslama olmamalı bence

1|0
    0|0
  • Önce kim haklı muhakemesi yaparım.Yok öyle ailem vs diye kayırmak.Aile tamam kabul ama eşime güvenmiş bir yola baş koymuşsam önce o gelir sonuçta bizde bir aile olmuşuz dimi

1|1
    0|0
  • ikisinide seçmem kavga edip dursunlar bide onlarlamı ugraşcam

1|0
    0|0
  • Herkes arabulucu diyecektir.Soru neden bu kadar basit.Az kafa yoraydık.

1|0
    1|0
  • arayı düzeltirim.

0|0
    0|0
  • Yatakları ayırırım.Beni seviyorsa aileme iyi davranacak herkes herkesi sevmeyebilir.Ama saygı duyacak...

1|0
    0|0
  • Bugün ederler yarın barışırlar.ne hemen tercih arayışına girdik

1|1
    0|0
  • Arayı bulurum tabiki..;

1|0
    0|0
  • Arabulucu olman lazım.

1|0
    0|0
  • ailemle kavga edip konuyu tercih meselesine dönüştüren eşim olamaz benim

1|0
    0|0
  • Ara bulucu olurum ben

0|0
    0|0
  • bu eşimin karakterine bağlı ama ilk etapta onun arkasında dururdum

biraz yatışınca da konuşup aralarını yapmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • evlendikte sonra aile bitiyor esinle aile oluyorsun

aile evlenmede önce var sonra dogum gününü bile unutuyorlar evelerine bir hafta gitsen yük oluyon baslarina aile kocam olur

0|0
    0|0
  • Aile(sevdiğimden değil hiçbir erkeğin degmeyecegnden)

0|1
    0|0
Yükleniyor...