Bugün fitness a başlıyorum ve sizden yardım istiyorum ☺️👍?

Burada konuştuğum Ati abimden bir kaç öneri aldım ama sizde akıl verin istedim yanımda götürmem gereken şeyler , ne lazım ya da dikkat etmem gereken şeyler falan.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle motive edici muzikler lazim
    Uygun kiyafet uygun spor ayakkabi
    Net belirlenmis bir calisma programi
    Sigara kullaniyorsan spordan bir saat once ve bir saat sonra icmemeye calis
    Yanina elbetteki havlu, temiz camasir, temiz kiyafet al
    Biliyorsundur ama hatirlatiyim spor salonunda giydigin ayakkabiyi disarda giyemezsin aklinda olsun
    Sistemli prgramli calis spor yaparken ne kadar yoruldugun degil ne kadar kalori yakip hangi bolgeleri calistirdigin onemlidir
    Cok abartili olmasada mutlaka bir diyet programin olsun seker ve yagi cikart en azindan hayatindan (ozellikle bolgesel incelme icin gerekli)
    Mutlaka bol bol su ic ( odem atmak icin gerekli)
    Agri kesici olayina karsiyim vucudunu buna alistirirsan surekli ihtiyac duyarsin cok sorun yasadigin zaman kas agrisi vs kas gevsetici icip ilik dus al ve bunu uyumadan once yap
    Sade soda vs elbetteki ise yarar ozellikle minarel yonunden zengin olanlari tercih edebilirsin
    Simdilik aklima gelenler bu kadar 😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende 1 hafta önce başladım sanırım. Vücüt havlusu, saç havlusu, şampuan, tarak, tişört, pantolon, spor kıyafetlerin üstünde git zaten çantanı bırakıp hemen spora başlarsın. Haa birde spor yaparken ter havlusu al çok akıyor terin, su al yanına, toka en önemlisi zaten yoksa saçların yüzüne yapışır.

1|0
    0|0
  • Hayirli olsun

1|0
    0|0
  • Spor kıyafeti olarak tayt öneririm şort giyme bence. Onun dışında temiz havlu, temiz spor ayakkabısı.

1|0
    0|0
    • İlk kız görüşü çok teşekkür ederim

• 😂 aynen gıcık tipler oluyor. Hangi haraketleri yaptın ilk gün?

• Koşu çakı mekik gibi önce basit hareketler

Sonra tabi aklıma gelen bir kaç şey var diğerlerinin adını hatırlamıyorum squat chest pres butter fly falan gerçekten ama okadar hamladımki bıgün iki katı kötü olmuşum tuvalete gidemiyorum çünkü kalkamıyorum

• Su havlu

1|0
    0|0
Yükleniyor...