Real madrid'in kadrosu ve oynadıgı oyun çok abartılmıyor mu ?

Bence çok çok abartılıyor sırf isminden dolayı real madrid'e dünyanın en iyi 3 takımından biri deniliyor yoksa ne oyun olarak nede kadro kalitesi olarak okadar iyi bir takım değil mesut ve ronaldo'yu çıkardıgın zaman tottenham ayarında bence kadroları..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• gecen sezon aynı takım la ligada puan rekoru kırdı.bu sene düşüş oldu ama normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gözle görülür bir düşüşleri var tabi ama bir sezon kötü oynadılar diye en iyiler arasından çıkarmak haksızlık olur..

1|1
    0|0
  • Evet evet Sow,Webo,Volkan daha iyi olduğu halde Cr7den Mesuttan Fener niye en iyi takım olmuyor değil mi?

0|1
    2|1
  • neden bahsediyorsun. bence isminden değil jos mor teknik adam oldugu için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nerde o 12 yıl önceki efsane kadro:

Casillas

Zidane

Figo

Macmanaman

Makelele

Guti

Raul

Morientes

Roberto Carlos

ya da daha gerilere gidersek

Butragenio

Hugo Sanchez

Real her zaman yıldızlar topluluğu olmuştur , ama genelde hazıra konmuştur. altyapıda Almanlardan geridir. ezeli rakibi Barca dan da geridir.

bakalım bu sene ne transferler gelecek? Ronaldo kalacak mı?

0|1
    0|0
    • aynen o los galakticos kadrosu efsaneydi şimdi di maria khedira arbeloa benzema higuain gibi kazmalar oynuyor kralın takımında

• Benzema'yı biraz ayırıyorum onların içinden ama haklısın. bir tanesi türk olmak üzere iki üç oyuncunun ayağına bakıyor real

• Arda Turan'a özel tebrik: Atletico Madrid'in ezeli rakibi Real Madrid'in sahasında kupa kaldırması Galatasaray genlerinden geldiğini kanıtladı.

#SahasındaKupaKaldırdığımınÇocukları

1|2
    0|0
  • Altın çamura düştüğünde değerinden birşey kaybetmez. Real Madrid ne kadar kötü sonuçta alsa iyi bir takım değildir denemez. Her takımın kötü geçen dönemleri olabilir. Real Madrid gözümde Barcelona ve Bayern Münih ile birlikte dünyanın en iyi 3 takımından biri.dir

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı bile zar zor yendiler . Verilmeyen penaltı falan vardı maçta . Bende çok abartıldığını düşünüyorum futbol bu .

0|1
    0|0
  • hayır hiç abartılmıyor. az bile

bu takım geçen sene çatır çatır oynayıp puan rekoru kırdı. bu sene şampiyonlar ligi şampiyonu olması beklenen bayern munich i kök söktürmesine rağmen şansızlıklar sonucu elendi. ve hatta dünyanın en iyi takımı olarak gösteriliyordu.

real bu potansiyel de bir takım. düşüşler çıkışlar normaldir. ama kodroyu soruyorsan bırak abartılmayı az bile söyleniyor

0|0
    0|0
  • Futbol şov oyunu ise alsana şov. Hepimiz gördük, CL'de almanlar nasıl ezdi çiğdnedi attı.

0|1
    0|0
    • show oyununu bayernde oynuyor mükemmel futbol oynuyor adamlar ayrıca bütün oyuncularıda kaliteli

• Salazar'ın 3f'sinin sizi bu kadar ilgilendirmesi hoş...

sayın redshop, sizi son açtığım soruya davet etsem bana kızmayacağınızı ümit ederim. tek bir cümleniz yeterli. hoşgörünle: link

ayakta ölen adam, başlığını reklama alet ettik, beni 1 kerelik hoş gör lütfen :) benim soru öksüz kaldı da.

• levandoski gelsin. gerçek farkını ortaya koyar real.

0|0
    0|0
    • münih'e gidiyor büyük ihitmalle

• real zaten hep transfer :)

• ayrıca real en sevdiğim takımdır bayernle birlikte avrupada parasıyla oyuncu almasıda kimsenin tepkisine yol açmaz çünkü taraftarının isminin getirdiği maddi imkanlarıyla bu transferleri yapıyor pdg ciyt chelsea gibi sahibi yok realin o tür takımlardan nefret ederm bayern barca real manu bunlar taraftarının parasıyla transfer yapan takımlar yani yapsalar bile kimse bişi demez

Yükleniyor...