Hey sen! Hayattan nasıl zevk alabiliyorsun?

Hey sen! Hayattan nasıl zevk alabiliyorsun? Sevdiklerine baktığın zaman bir gün öleceğini bilmiyor musun? Ya baban annen yaşlılardır ve her an kalp krizi geçirebilirler. Hiç düşünüyor musun?

İlerde ya da şimdi sevgilin ya da eşinin her ne kadar seni severse sevsin bir gün sizi toprak ayıracak... Bunları biliyor musun? Her ne kadar iyi biri olursan ol sen de diğer canlılar gibi ölümü acı bir şekilde tadacaksın. Bunların farkında mısın? Hayat, hastalık ve stresle geçiyor; zenginler fakirleri yönetiyor. Yönetilmekten gerçekten zevk mi alıyorsun? İlerde evlenip çocuk sahibi olmak istiyorsun. Çocuk sahibi olduğun zaman bu yaşam denilen kötü ve vahşi sınavı çocuğuna nasıl uygun görebilirsin? Güçlü olmak için bir çok insanı ister istemez eziyorsun ve öyle adam akıllı bir mevkiye geliyorsun. Bundan nasıl zevk alabiliyorsun? İnsanlar neden zevk alır? Anlık zevk kime ne yararı var? 1 saniye öncesinin gerçek olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Biz neyiz? Seçilmiş ve sınava tabii tutulmuş varlıklar mı? Yoksa lanetlenmiş canlılar mı?

Biz neyiz dostlar :S

Güncellemeler:
Ben sevdiklerimi kaybetmekten çok korkuyorum. Ondan dolayı sevmekten de korkuyorum. Hayat ne garip bir şey değil mi?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• hey , sen ! hayattan zevk aldığımı kim söyledi ki ?

0|1
    0|0
  • güzel yazı. hep düşündüğüm şeyler aslında :/

0|1
    0|0
  • korkmak yaşamak değildir. böyle bir durumda ölmek en iyisi bence daha cesur olmlısın hayata karşı

0|1
    0|0
  • suan hayattan zevk aldgm söylenemz

0|1
    0|0
  • aldığımz 2 gr zevkin de içine ettin sağol

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bizim bir komşumuz vardı.ya sevdiklerim bir gün ölürse ya yalnız kalırsam diye düşünüp dururdu.ÖLDÜ !

0|2
    0|0
    • Her canlı bir gün ölümü tadacak.

• hem kimin önden gideceği de belli değil.orası apayrı bir mevzu zaten

• Sadece ölüm değildir sorun. Derine inmek istemiyorum, parmaklarım yoruldu.

• bende kokrkuyorum @mına koyam böyle hayatın herşeyin farkındayım

0|1
    0|0
    • Trajikomik olan farkında olup yaşamamız ve neslimizi devam ettirmemiz :s

• Diğer canlılar gibi bizlere de ölüm korkusu verilmiş. Bizim korkmamızın asıl sebebi bilinmezliktir. Öldüğümüzde ne olacağını bilmiyoruz. Aslında hepimiz potansiyel bir korkağız

• ateist miyiz? ;)

• zevkin doruklarındayım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...