Alt bacak nasıl incelir?

Şişman bir çocuktum büyüyünce zayifladim ama alt bacağım hala kalın hangi hareketlerle incelebilir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Parmak ucunda kalk in ama topuklarının altı boş olsun yani kalın bir kitabın üstüne çık parmaklarının üstünde topuğunu indir kendi ağırlığını kaldır

1|0
    0|0
    • 3ay

O hareketi biliyorum ama denemedim gercekten işe yarıyor muuu

• 3ay

Ee tabi yyaniiii fitness yapıyorum ben baldır çalışması bide iç dış yap yani topukların arkaya düz baksın sonra sadece bileklerini çevirerek parmak uçların aynı yerde dışar çıkar topuklarını öyle kalk in bide içer çevir değsinler neredeyse birbirlerine öyle yap ağrıcak ama incelir çok tekrar bide uzun yürüyüş

• 3ay

Sagolun
      Teşekkürler
      Allah razı olsun
      Allah ne muradin varsa versin
      İyi geceler 😂

En İyi Kız Görüşü

• İncelmez

1|0
    0|0
    • 3ay

Erkekler o kadar şey soyledi kizlar incelmez diyo bir sürü örnegi var benim ki niye incelmesin lanetli mi benim ki😂

• 3ay

Allah bacaklarımın belasini versin o zaman

• 3ay

Saçmalama. Benim sana tavsiyem eger daha kilo verebilirsen vermeye calis hatta belli bir sure olman gerekenin altina dus baya zayifla o zaman gider sonra saglikli bir sekilde tekrar kilo alirsin. Ama bunu bir diyetisyen esliginde yap derim. Ve dikkat et hasta olma

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende çöp backli kizlari degilde diz kapaginin altinin kalin olmasini seviyorum güzel buluyorum kızlarda

1|0
    0|0
  • reverse deadlifts

0|0
    0|0
  • Yağ aldır 😉😂😁

0|0
    0|0
  • Görmeden Bisey Diyemem 😀

0|0
    1|0
  • ayaklarının uzerınde yuksel alçal.. you tube gir calf kası egzersız yazınca çıkar

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur bol bol

0|0
    0|0
    • 3ay

Sürmeyi bilmiyom😂

• 3ay

hadi bekliyorum :D

• 3ay

Baksanaa

• Yürüyüş ve düzgün beslenmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İncelmez koşar spor yaparsan kas kalınlaşır

0|0
    0|0
    • 3ay

Napiyim dizden aşağısını kırıyim mi😂ya böyle çok şişman degil ama kalın geliyo gozume lanet olsun

• 3ay

bir spor hıcasına danış bence en sağlıklı bilgi

Yükleniyor...