Alt bacak nasıl incelir?

Şişman bir çocuktum büyüyünce zayifladim ama alt bacağım hala kalın hangi hareketlerle incelebilir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Parmak ucunda kalk in ama topuklarının altı boş olsun yani kalın bir kitabın üstüne çık parmaklarının üstünde topuğunu indir kendi ağırlığını kaldır

1|0
    0|0
    • O hareketi biliyorum ama denemedim gercekten işe yarıyor muuu

• Ee tabi yyaniiii fitness yapıyorum ben baldır çalışması bide iç dış yap yani topukların arkaya düz baksın sonra sadece bileklerini çevirerek parmak uçların aynı yerde dışar çıkar topuklarını öyle kalk in bide içer çevir değsinler neredeyse birbirlerine öyle yap ağrıcak ama incelir çok tekrar bide uzun yürüyüş

• Sagolun
      Teşekkürler
      Allah razı olsun
      Allah ne muradin varsa versin
      İyi geceler 😂

En İyi Kız Görüşü

• İncelmez

1|0
    0|0
    • Erkekler o kadar şey soyledi kizlar incelmez diyo bir sürü örnegi var benim ki niye incelmesin lanetli mi benim ki😂

• Allah bacaklarımın belasini versin o zaman

• Saçmalama. Benim sana tavsiyem eger daha kilo verebilirsen vermeye calis hatta belli bir sure olman gerekenin altina dus baya zayifla o zaman gider sonra saglikli bir sekilde tekrar kilo alirsin. Ama bunu bir diyetisyen esliginde yap derim. Ve dikkat et hasta olma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende çöp backli kizlari degilde diz kapaginin altinin kalin olmasini seviyorum güzel buluyorum kızlarda

1|0
    0|0
  • reverse deadlifts

0|0
    0|0
  • Yağ aldır 😉😂😁

0|0
    0|0
  • Görmeden Bisey Diyemem 😀

0|0
    1|0
  • ayaklarının uzerınde yuksel alçal.. you tube gir calf kası egzersız yazınca çıkar

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur bol bol

0|0
    0|0
    • Sürmeyi bilmiyom😂

• hadi bekliyorum :D

• Baksanaa

• Yürüyüş ve düzgün beslenmen lazım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• İncelmez koşar spor yaparsan kas kalınlaşır

0|0
    0|0
    • Napiyim dizden aşağısını kırıyim mi😂ya böyle çok şişman degil ama kalın geliyo gozume lanet olsun

• bir spor hıcasına danış bence en sağlıklı bilgi

Yükleniyor...