Hiç Âşık Oldunuz Mu?

Hiç aşık oldunuz mu? Hiç kalbiniz birisini görünce deli gibi attı mı? Gözlerine bakamadınız mı? Daha doğrusu bakmaya kıyamadığınız oldu mu? Defalarca sarılmak isteyip sarılamadığınız oldu mu? Hiç birini kıskandınız mı? Birini sadece fiziği için değil bir melek olarak veya kahramanınız olarak sevdiniz mi? Hiç ben ve sen lafını atıp biz lafını söylemek istediniz mi? Onu bunu bırakın siz Hiç Âşık Oldunuz Mu? Âşk'ı nasıl açıklarsınız?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• aşk anlatılmaz yaşanır..aşk kalır fakat heyecan 3 günlüktür hemen biter geriye sevgi ve aşk kalır zamanla aşkta biter sevgi ve saygı baki kalır.

0|0
    0|0
    • Bir sabah gözlerine baktığında onun gözlerinde kendinin yansımanı göremediğinde aşk sona mı ermiştir yani? :)

• hayır tabiki de günden güne bağlanıyorsun ve güveniyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bi kere oldu ama artik aski da gecmisti takinti gibi.bide caktirmamaya calisiyodum.sonra dedim olmaz boyle ben usturuplu asik olamiyorum birakiyim bu isleri ve biraktim.yas 18 ama ruh 50 o zamandan beri.o degil sadist de oldum kimseyi sevmicem ayagina hadi hayirlisi

0|0
    0|0
  • Evet oldum.4 senemi onu sevmekle harcadım,neyse ki bana bir şeyler kattı.

0|0
    0|0
  • Oldum cok baglandim.

0|0
    0|0
  • hic asik olmadm:/

0|0
    0|0
  • Aşk onun canı yandığında bilmesen bile hissetmektir gözlerinin içine bakarsın evet kendini görmektir sarıldığında ise bir kişi olabilmektir

0|0
    0|0
  • aşık olmaya değer insan kaldı mı ki?

0|0
    0|0
  • ne güzel anlatmşsn :S olasm geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her gün 17 kıza aşık oluyorum..

Aşkı dolu dolu yaşıyorum.

Meme<3

1|0
    1|0
  • Aşkın tanımını yapmışsın zaten..Konuşurken ellerim titriyordu kalbim yerinden çıkacak gibiydi ama sonra alışıyor vücut :)

0|0
    0|0
  • Olmadım. ama bu yazdığın metin, benim için teşvik primi gibi oldu :))

0|0
    0|0
  • vakti zamanında..buralar daha yeşillikken olmuştuk bir hatuna.

1|0
    0|0
Yükleniyor...