14 yaşında bir ergen için hangisi daha iyi?

kardeşime piyano kursuna ek olarak bir spora başlamasını söyledim tamam dedi. Kendi çapında yaptığı değerlendirmeler sonucunda, tenis ve basketbol ikilisine ulaştı. Birisini seçmesi gerek. Sizce hangisini yapsın,14 yaşında Telefon bağımlısı bir kız maalesef. Benimle birlikte yaşıyor.
1-Hangisi daha zevkli
2-Hangisi daha masraflı ( ben karşılayacağım ondan soruyorum.)
3-Hangisiyle uğraşan elemanların fiziği daha iyidir
4-İkisinin de faydaları nedir?
Sitenin tenisçi abisini soruya davet ediyorum. asosyal bir ergen söz konusu yardım gerek.

• Tenis çünkü
    55% (12)46% (6)51% (18)Oy Ver
  • Basketbol çünkü
    45% (10)54% (7)49% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1. tenis
    2. tenis
    3. kesinlikle tenis
    4. ikisi de spor sonuçta.. Birinde ekip işi diğer tek..

1|0
    0|0
    • 3ay

Tenisi daha çok istiyor. rekabet hırs duygusu geliştirir diye tahmin ediyorum

• 3ay

Teşekkür ediyoruzzz

• 3ay

reca ediyorum bağyanlar..

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle Tenis
    Bu ülke'de tenis çok popüler değil ve çok iyi tenisciler yetişmiyor eger azimli olursa iyi yerlere gelir ben lisanslı yüzücüyüm yüzmeyide gerçekten öneririm hem sağlık hem sosyalleşmek açısından çok iyi bir spor

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın canım az rağbet gören şeyler hep iyidir zaten.
      Ben de 1 sene yüzdüm Allah'ım ne güzel ya çok özledim klup günlerimi. Sana da kolay gelsin adına çok sevindim

Erkekler Ne Diyor 4

• Basketbol çünkü ;
    Telefon bağımlısı bir kız ise basketbolda bir çok kişiyle arkadaşlık kurabilir kimisi birşey içmek için çağırır kimisi evine davet eder , bazen iki takım kurup maç yaparlar , kendisini diğerlerinden güçsüz görürse bunun için çalışır kendisine daha dikkat eder daha çok oynar , sonuçta burada sende birçok kişinin fikrine ihtiyaç duyuyorsun bazı şeyler için oda arkadaşlarıyla birçok farklı fikir alışverişinde bulunuruz yeni şeyler öğrenir tek değilde bir kaç fikir içerisinden mantıklı olanı ayırt etmeyi öğrenir vs sabaha kadar sayabilirim ama tenis en fazla bir kaç kişiyle yapılan birsey fazla çevresi olmaz her zaman heryerde yanına oynayacak arkadaşını bulamaz bu nedenlede erken sıkılabilir bence şimdi basketbol 17-18 yaş tenis için ideal🤘

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler fikir için kardeşim yanımda okutuyorum ona da. Eminim kafasında bir şeyler şekillendirir akıllı kızım benim.

• tenis

1|0
    0|0
    • 3ay

Peki neden? Bir de tanıyosan tenisçi kardeşi etiketleyinn

• tenis en zevkli ve rekabetçi sporlardan birisidir

0|0
    0|0
    • 3ay

Bahsettiğim tenisçi abi sendin. Merhaba :)
      Kardeşim 14 yaşında daha, küçük. Düşünüyoruz arıyoruz tenis diyor basketbol diyor kaldık öyle. Sen ne diyorsun, soruda sorduklarımı cevaplar mısın lütfennn aradığımız kişi sendin.. :)

• 3ay

grup olur 7 8 kişi filan olabilir grupta he özel derste aldırabilirsiniz bire bir ama bu çok maaliyetli olur

• 3ay

Peki teşekkürler yardım için :)

• Kardeşin yok bu sensin ban yeme diye kardeşim diyosun artık saklama biliyoz 😂😁😈

0|0
    0|0
    • 3ay

Lan guruyum ben sitede bayağı tanınan :D cidden normalde soru bile sormam kardeşim adına sordum benim yaşım 20 :/

• 3ay

Sana yalan borcum yok kanka
      Hadi eyv

• 3ay

kankan değilim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sosyallik olsun fizik olsun zevk olsun çok fazla far yok. sadece tenis biraz aha masraflı olur o da raket ve top alman gerekir başlangıç için çok iyi bir raket almana da gerek kalmaz 60-80 tl gibi bir miktar tutar. yine de ben tenisten daha çok zevk aldığım için tenisi işaretledim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Anladım canım teşekkür ediyoruz sana bilgisayar başında kardişimle yazdıklarınızı okuyoruz şuann :)
      Zevk önemli tabi

• Boyu uzasın falan daha sağlıklı basketbol tercihim :D

0|0
    0|0
  • basketbol

0|0
    0|0
  • Kızsa tenis fiziği çok iyi hale getirir basketçı kız fiziği berbat olur ama tenis çok masraflı ben ayda 700tl ye gidiyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...