Squat mekikle olur mu?

172 boyundsyım 62 kilodayım vermek istiorum diyete basladım dikkat ediyorum gobek var onun icin gunde 30 mekikle basladım arttırıcam 50 de squat yapıyorum squat ne isime yarıycak sıkılastırır degil mi? Tesekkur ederim cevaplara amacıma ulasır mıyım :) ? :/

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 30 mekik biraz düşük, 30 yap 30sn dinlen devam et, set set yap 30-40-40-30 gibi tabi hergün herseti biraz arttır, aralarda 30sn dinlen. Ertesi gün mekik çekme sonraki gün çek yani 1 gün arayla çalış o ara gününde de squat çalışırsın yani bir gün mekik bir gün squat. Onu da aynı mantıkla yap set set ve ra vererek bundaki aralar biraz daha uzun olabilir 1dk gibi. 50squat da kurtarmaz arttır onu. Telefona runtatic'in squat ve mekik uygulamaları var onları mutlaka indir güzel program yapıyor. Mekik karın kaslarını squat kalça kaslarını çalıştırır. Tek çeşit mekiğe bağımlı kalma karındaki farklı bölgeleri daha yoğun çalıştıran mekik çeşitleri var ortaya karışık yap.

1|0
    0|0
    • Tamamdır tesekkurler bilgi icin yeni basladim o yuzden düşükle başlamıştım 😊

En İyi Kız Görüşü

• bir ara bende squat yapıyordum faydasını gördüm ama benden sana bir tavsiye vücudun sıkılaşırsa kilo vermen zor olur :)

1|0
    0|0
    • Aa hadi ya o kadar uzagim ki bu konulara yılın basında 57 kiloydum ilaclarla 62 oldum gobek cıktı yanlar cıktı bir anda nooldu anlamadım :D neyse tesekkur ederim😊

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Squat alt karın kasını ve kalça bacak kaslarını oluşturmaya yardımcı olur

0|0
    0|0
  • vucudu sıkılastırmak adina satmasaydin kendiini.

0|0
    0|0
  • Squat mekikle zor o is.

0|0
    0|0
    • Durum o kadar vahim diyosun😄

• olur tabi.

0|0
    0|0
  • Olur gibi

0|0
    0|0
  • Göbüşü erit kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canıım bence bir uzmana falan git derim aerobik yap zaten squat yapıyorsun hareketlerin içinde plates falanda yapabilirsin mekik türü için öyle bilinçsizce işe yarar mı bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Yaradigi kadar afaagshsjs

• İhtiyacım olmadığı halde sadece formda kalmak için Her hafta 3 er saat step aerobik plates fitness yüzme yapıyorum gerçekten esnediğimi ve etkisini hissediyorum sana o yüzden söyledim ihtiyacın var bide yine de sen bilirsin

Yükleniyor...