Boksta aktif dovusememek?

Kendim calistigimda gayet guzel yumruklari atiyorum iskivleri bloklari yapiyorum ama biriyle eslesince bunlari yaparken geri cekiliyorum sanki korkuyormusum gibi oluyor sizce bu nasil duzelir?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Dayak yemekten korkuyorsun sorun bu yenilmekten ezilmekten seni anlıyorum çünkü bende yaşadım bunları

0|0
    0|0
    • 3ay

Sanirim evet. Nasil asacagim bunlari?

• 3ay

Git bir güzel dayak ye sonra bunun o kadar kötü bir şey olmadığını farkettiğinde daha cesur olacaksın ben öyle yaptım dünya ikincisi oldum bence dene

En İyi Erkek Görüşü

• başlarda bende de olmuştu ama 1 round içinde birkaç yumruk anca tutturuyorlardı bana o da pek etki etmiyordu ve zamanla endim ama gözlerimi kapattığım oluyordu. Bu gerçekten bir an önce kafanda bitirmen gereken bir şey çünkü bir şeye alışınca o hep öyle gider ilerleyince de kapatır olursun. Kask konusunu da ayarla burnuna dikkat et bir de direk full contact değil de hafiften alın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hoca gozumu kapattigimi farketmisti vururken uyardi beni daha da yapmadim. Ilerde de yaparim diye korkuyorum bunu nasil asacagim?

• 3ay

Peki tesekkur ederim yorumun icin faydali oldu :) sen ne kadardir boksla ugrasiyorsun?

• 3ay

normal boks değil dostum kick boks muay thai yapıyorum :) 4. yıl bitti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Gölge boxu çalış ve aynada kendinle dövüşürsen de karşındakine bir sima yükle hırs yapacağın birini çekilmek yerine yüklenmeni sağlar ama çok kaptırma

0|0
    0|0
  • Anlıyorum seni sanki kötü bir hamle yiemde bişey olcak hisi var dimi :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet hah kardesim dilime tercuman oldun. Aynen ondan var

• 3ay

Knk bende öyleydim. karşımdakinden iyi olsam bile dengesize denk gelirim diye dikkatli davranıyodum. ama zaten 2 li kavgalarda bu kadar gerçekçi dövüşmeye gerek varmıki?

• Profesyonel Boksör değilsin demektir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet zaten amator olarak ugrasiyorum

• Yurek ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...