Gerçek bir acıların kadınıyım

şu an içimde öyle şeyler yazmak geliyo ki hatta ağzınızı açık bırakıcak bikaç kelimem bile yeter ama özet geçmek gerekirse annemden bile daha çok sevdiğim bir adamla rüya gibi flört ve rüya gibi nişanlılık geçirdim , evlilik 1.AY dönümümüzün gününde ilk dayağımı yedim bugün de 2.yılımız oldu. her şey sadece dayak değil o çekilir bir yere kadar ama neler yaşadım neler allahım sen nelere kadirsin öyle bir adamdan böyle bir adama nasıl dönüştü bu inanamıyorum acıların kadınıyım çok ciddiyim bana yardım edin ben napıcam boşanamıyorum napmalıyım napmalıyım allahım yeteer çok aşıktım hala aşığım aman yarabbim dayanamıyorum

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Siz bayanlar karşınızda ki insanı hiç tanıyamıyorsunuz,hep hak etmeyenlere hak etmedikleri değeri veriyorsunuz.İşte bir çoğuda köprüyü geçtikten sonra,böyle yapıyor.Gerçekten seven bir insan nasıl sevdiği insana evlendikten sonra hayatı zindan eder değilmi?Nedense böyle şeyler hep bizim gibi ülkelerde oluyor,efendim çok seviyor kıskançlıktan yaralayıp hastanelik ediyor,efendim çok seviyor aşkına karşılık bulmayınca öldürmeye kadar gidiyor,efendim çok seviyor en küçük bir tartışmada acımasızca dövüyor.Şunu anlamak gerekiyor,herkesin sevgi anlayışı farklıdır.Öyle standart,muğlak bir sevgi yoktur.Bu ülkede çok sevdiğini söyleyipte içinde sapıklığa hizmet etmek için bir kaç kadınla beraber yaşayanlarda var,bunlardan hangisini seviyor acaba.Sizin adınıza çok üzüldüm,hukuki olarak haklarınız var,bunları kullanabilirsiniz.Fakat şu da bir gerçek ki siz kafanızda bir şeylerin kararını vermediğiniz sürece,burada bizim yazdıklarımızın hiç birisi bir teselliden öte gitmeyecektir.Bunun çözümüde gene size bağlı,şimdi durum bu ve iki tane seçeneğiniz var,ya ömür boyu adamı seviyorum diye buna katlanıp,böyle yaşayacaksınız ya da,bundan sonra bu durumdan kurtulmak için, bu duruma sebep olan kişiden kurtulacaksınız.Üçüncü bir seçeneğiniz yok. Şunu söyleyim,mesela birisi bunları benim kız kardeşime yapsın anında kız kardeşime sahip çıkar boşa bu öküzü derim.Gerçekten seven insan sevdiğinin canını acıtmaz,bu kadar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Boşanacaksın ama boşanamısyosun ve hala aşıksın seviyosun.Hayata nasıl bakan birisin ailen nasıl bakar bu boşanma işine seni kabul edermi sen ailenin yanında sığıntı gibi olurmusun.? bunlar önemli. seviyosan ve ailen arka cıkmıyosa mecburen sineye çekersin.Ailen arkandaysa eşinde boşanmak istiyosa boşanırsın.

0|0
    0|0
  • Al işte tüm derdiniz zaten aşık olmak. Aşık olduğunda böle kör olursun işte. iyi olmuş çek ömrünboyunca... Evlenirken biraz da huyuna suyuna bakaydın iyiydi.

0|0
    0|0
    • Ne yazsam boş.Herkesin rüya çift diye tanımladığı cinstendik ailem bayılıyodu ben bayılıyodum kişiliği çoook sakindi ! kesinlikle böyle bir yorumla beni ithaf etmeyin yaşamadan bilemezsiniz aşk kör etmedi gözümü öyle klasik bir şey değpil bu yakınmam..

• bir kaç gün annenin yanına git kafan dağılsın biraz hem annenede anlat içini dök biraz Allah yardımcın olsun ne diyim

0|0
    0|0
  • hm bosanamıyosan sessızce dedıklerını yap ymegını ver kenara cekıl kendıne acımasını sagla vıcdanı varsa senı onemser gınlunu alır yoksa da Allh yardm etsın derım ne dıyım

0|0
    0|0
  • konuşamıyormusun. hala dövüyormu zaman geçirmiyormusunuz? döven adamdan adam olmaz yanlız :P

0|0
    0|0
  • intihar et...

0|0
    0|0
    • Neden yaşama hakkını kullan demiyorsunuzda öyle diyorsunuz?Çok arebesk bir gençlik var ve kendi yanlış yöntemlerini insanlara tavsiye ediyorlar.

• ölmek bazen kurtuştur bunu unutma. ama en son yapılacak şeydir...

• Emin ol agzimiz acik kalmaz. Bosa acitasyon yapma.

0|0
    0|0
    • Acıtasyon mu? Allaha havale ediyorum sizi sanırım erkek olduğunuz için bu kdar acımasızsınız eminim ağzınız açık kalır bu kötü hayatımla kimseye acıtasyon yapmam yaşayan çeken benim bu kötülükleri acıtasyon yapsam bana ne fayda..

• Ben de onu merak ediyorum, ne fayda ki burada "Acikarimi yazsam agziniz acik kalir" diosun. Selam Bergen...

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç gerçekçi değil.

0|0
    0|0
    • Hiç gerçekçi değil ne demek ya ne demek? yaşadıklarımı bilmiyosunuz bilemezsiniz anlayamazsın beni ve durumumdaki hiçbir kadını. Allah aşkına ben buraya rahatlamak için yazdım sizin yazdığınıza bakın ya hem de bir kadın olarak yazık çok yazık. BEN ŞİDDETE UĞRARKEN BEBEĞİMİ DÜŞÜRDÜM siz neden bahsediyosunuz neyden bahsediyonusuz neyden neyden neyden...

• ayrılmak kolay ya sonrası cocuk olma ihtimali varmı? ikincisi aile büyüklerinden destek al düzelmesi için hem kendi hemde eşinin dedim ya ayrılmak kolay ama eşinin belkii dorunları var ona yardımcı olman gerekir dayak kötü ama pişman olmica anlamına gelmez sonuçta seviyor ve aşıksın

0|0
    0|0
  • offf kuzum adam 7 sinde neyse 70 inde de odur derler değişeceginden umudun yoksa kendini daha fazla yorma zordur mutlaka ama seninde bie hayatın yaşama mutlu olma şansın olmalı kendine bir şans ver

0|0
    0|0
  • :((neden yapıyor ki bunları?başka sorunları mı var?

maddi falan?ailevi?veya sende beğenmediği bir şey mi var?

0|0
    0|0
  • Gerçekten üzüldüm allah sabır versin yardımcın olsun ama boşanamıyorum ne demek ya kendine yazık değil mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...