Yüzme ve bisiklet ile kilo vermek

gençler yüzücüyüm ben bıraktım manyak kilo aldım yazın 8 saat yüzme (profesyonel anlamda), 2 saat bisiklet ve dengeli beslenme yapsam kilo verir miyim?

Güncellemeler:
boyum 1.76 kilom 77 bu arada

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar zorlamana gerek yok :)) ekmeği kes yemeği 2 tabak yiyorsan 1 tabağa düşür aburcuburu kes bolca su iç gün içinde günde 2 saat yüzsen 2 saat bisiklet yapsan günde 200le başlıyarak 300 400 diye arttırarak ip atlasan fazlasıyla verirsin :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 66 olmalısın . hayırlı işler dediklerimi yap istediğin kiloya gelirsin ama pasta kek çikolata pizza hamburger yemee ;)

1|0
    0|0
    • yüzerken 62ydim nasıl aldım bilmiyorum bu kadar kaslar yağa dönüşmüş olmalı..

• kaslar yağa dönüşmez kim söylüyor bunu? zamanla sertliğini kaybeder ve erirler , sen de yediklerine kasların yerine yağları koyarsın olay bu

• bu yaş aralığındaysan çok zor ama beyaz ekmeği kesip öğle yemeklerini salata olmazsa imkansız

0|0
    0|0
    • peki onları da yaparsam kilo verebilir miyim?

• verirsin. kendimden örnek vermem mantıklı olmaz ama ben kilo aldığımda(kilo almadım pek gerçi şimdiye kadar :)) bunları kesiyorum. beyaz ekmek zaten yemem. doymuyorsun midede oturup kalıyor yedikçe yiyorsun. mideyi dolduruyorsun aslında kepekli yesen çoktan doyarsın ..

• çok teşekkürleer :)

• Neden vermeyesin ki? Hatta spor salonuna git bence.

0|0
    0|0
    • 8 yıldır yüzüyorum ben zaten bu yaz da tekrar başlıyorum antrenmanlarıma ama daha fazla kas yapmak istemiyorum erkek gibi oluyo

• peki şu anki yağlarım (yağ oranım 24.3) kasa dönüşür mü?

• Yağ oranını düşürürsün kardiyo yakarak.

• zaten yüzücümüşün cevabını bildiğin soruları neden soruyosun ?

0|0
    0|0
    • yüzücüyken kilo verme anlamında yapmıyordum o sporu. bisiklet ve diyet de var işin içinde hemen çemkirmenize gerek yoktu

• aynı zamanda kas da yaptırıyor işte sorun o (pardon yanlış anlamışım kusura bakmayın)

• olur öyle şeyler :)) yaşın genç daha ondan yanlış anlamışındır :)

• diyet konusuna ağırlık vermeniz lazım

0|0
    0|0
  • ohoo kas yığını olursun gram yağ kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...