Bi kızın bir erkekten hoşlandığını gösteren en kesın hareket nedir

evet kız arkadaşlar cevapları alalım biz erkeklere açıklayın hadi (:

Güncellemeler:
benım asıl sormak istediğim benden hoşlanıyor mu emın olamıyorum nasıl emın olurum daha once olmaz dediklerim olurken kesın dediklerim olmadı !

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yanında başka bir kız varsa suratı düşer ve soğuk ters davranır laf sokar.

0|2
    0|0
    • bi kere oyle oldu sonra konusmak istedim konusmadı bile hemde deli gibi bakıyodu ne oldu /:

• Hımm konuşmayı kabul etmediyse son bir kez daha dene şansını yine terslerse demekki istemiyor.

• zaten ilkinde konustuk 2. de gerek yok dedi madem istemıyo basını cevırıp cevırıp neden baktı 3-4 ay neden takip ettı neden sürekli ensemdeydı gözleriyle neden? //:

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak smdi kiz'a surekli bak kiz asik olr zaten eger kiz sana bakiyorsa goz goze geliyorsan asiktr

0|1
    0|0
    • alttaki arkadaşta gözlerini kacırır diyor (: gözlerini kaçıranda var kaçırmayanda sabit bakanda hangisi o zaman ?

• Kizi salak gorduklerinden mi yapiolar ?

• sen biraz cool takıl yüz verme nedenı hersey olabilir

• gözlerini kaçırmasından anlayabilirsin

0|2
    0|0
    • herkes kaçırıyo

• Ne ergenligi astim bn orayi (:

• Bn kimseden hoslanmiyorum zaten ama baskasida gelip biaey soylemiyo daha cok yoruluyorum mesele bu aslinda ondan dedim gidip bir dagda yasicam diye tek basima

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanışlık yoksa seni nasıl süzdüğünden, tebessüme yakın bir ifade ile bakışından, seni gördüğünde yaptığı heyecanlı hareketlerden... Tanıdığın, azda olsa muhabbetin olan kızı da duygusal iletişim kurmaya çalışmasından ve yakın olduğu sıcaklıktan anlarsın, daha varda o an anlaşılabilecek şeyler çoğuda.

0|1
    0|0
    • yok kanka ınanmıyorum ben boyle olupta ters tepen çok oldu ne ayak anlamadım

• evet hayatımda söylediğim en anlamlı söz bu galiba (: kaderden kaçılmıyo işte

• Kader filan hikaye insanın bir kaderi doğuştan gelir, öbürünü kendisi çizer, Allah bilir ne yapacağını ama o 2. kaderi kendin çizebilirsin.

• gozlerındekı bakısıdır

0|1
    0|0
    • ya bir git (:

• hünahını çoğaltma o zaman bırakta sabit kalsın (:

Yükleniyor...