Ağırlıksız squat sıkılaştırır mı ve günde kaç set kaç sayı yapmalıyım bacaklarımı çok kalınlaştırır mı?

Okadar kararsızım ki bir aydır yapıyordum bacak kalınlaştırıyormuş diye korktum bir haftadır bıraktım bu seferde sanki çatlak oluşmaya başladı :((((

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dene gitsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• saçmalama 1 ayda kilosuz yapıyon ve çatlıyor :D ben senin kadar ağırlıkla basıyordum ve hiçbişi olmadı

0|0
    0|0
    • 3ay

Devam edeyim mi ysni :( okadar korkuyorum ki kap kalın bacağım olur bin pişman olur muyum diye

• 3ay

sana kalmış

• Aslında sayısı gücün bitene kadardır ama minimum 4x30 tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya çok kalınlaşırmı bacağım çok korkuyorum

• 3ay

@sbrye4242 bacakta çok fazla kas grubu var çok çabuk hacim alır bence ağırlığa gerek yok

• 3ay

Ben seviyorum ya guzel duruyor. Ozellikle bikini modellere bakiyorm. Super

• Evet yapılır vücudunun ağırlığını kullan

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya çok kalınlaşırmı bacağım :((

• 3ay

Devam edeyim mi ysni buarada günde kaç set kaç sayı ideal ağırlıksız

• 3ay

3 Set diyorum ben ama ben 1 yapıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan için En iyi egzersiz kendi ağırlığıyla yapılan ezgersizdir önemli olan arttırarak devam etmendir

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya korkum şu bacaklarım kap kalın olurda pişman olur muyum :(

• 3ay

İnce bacağı kasdan dolayı biraz kalınlaştırır ama oda kasların gelişiminden kalın bacağı ise inceltip şekillendirir hemen kas hemen kalınlaşması öyle şeyler yalan inanma

• 3ay

Kaç set kaç sayı yapsam ideal sence bide devamlı arttırmak mı gerekiyor illa sayıyı

Yükleniyor...