Çevremdeki insanlar evlenmediğime şaşıyorlar.Anlayamıyorum,niye?

25 yaşındayım ve çalışıyorum.4 yıllık ciddi ilişkim biteli 3 yıl oldu.ondan sonra evlilik amaçlı görüştüm ama kalbim atmadı.eski ilişkimi unuttum ama kalbimi çalan biri çıkmıyor.mantık evliliğe istemiyorum.ne yapmam lazım,milletin derdi ben olmuşum hep malzeme arıyorlar.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Cevrenin baskisinlan evlenmiyeceksin , kendin istedigin zaman. Istersen hic evlenme bu sana kalmis.

O laf atanlar kendsileri erken ve ilk bulmus kisilen evlenenler. Onlarin 80%nin Evliligi ona görede dandik gidiyor.

1|0
    0|0
    • Ya insan önce kendini geliştirmeli geliştirmeye çalışıyorum.ama koca adamlar kadınlar karşımda saçmalıyorlar.tuhaf kısmetler buluyorlar göz var nizam var ulan bu neyin çabası diyorsun

• Haklisin Ve biliyorsun onlarin Cahil olduklarini , yani daha onlara ne bakiyorsun ?

• Aynı iş ortamındayım geriyorlar

• Millete bakma sen, işi gücü yok zaten etrafındakilere kendilerince iyilik arıyolar, bir de şu anlayış mevcuttur, yaşını alıp evlenmeyen kadın onla bunla yatar kalkar, günah işlemesin, evlendirelim çabası olur, memleketimdeki bir çok kişi işsiz oldugu için bu tür şeyleride iş edinirler... Zamana bırakınız, herşeyin hayırlısı, ama kendinizide farkettirin toplum içinde :)

Ha haksız bir düşünce değil evlenmeyen bayanın evlilik dışı ilişkiye gireceği, ama kimseyide bağlamaz böyle şeyler, kendi düşüncenden sapma ;)

İhtimalli konuştum sadece...

0|0
    0|0
    • Kendi tercihimle yalnızım sevgili istemiyorum ki inancım yerimde.bazen ben de benim sabrımı deneyen olaylar oluyor diyorum bekliyorum.güzel bulurlar beni ama evlenmedim işte.kalite arıyorum karşımda

• Onlara malzeme vermemeye devam

edicem:)

• Kendince malzeme bulsalar da he de geç, senin geleceğinden mühim değil hiçbişey

• aman salla :D sevdiğin birisi çıkana kadar bekle mantık evliliği olunca insanlar birbirine duygusal olarak bağlanamıyor sende bunu isteyen birisin eee nolucak bir süre sonra mulu olamıcaksın sana bulaşanlara söylersin ağızlarını kapatırsın

1|0
    0|0
  • :D fakbadi bulcan kendine.. ten uyumunu yakalarsan evlenicen onunla. artık 25+ olmuşsun. azcık genç kızlık olaylarını geç.

0|0
    1|0
  • elbet cıkar karsına bırılerı..ınsanların ne dedıgını cok onemsıyorsun bence bu fazla ıyı degıl..sonucta kotu bırsey yapmıyorsun boyle bırsey olsa umursa cevrenı derım ama bu durumda umursaman hos degıl

0|0
    0|0
  • boşver umursama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya onlar eski insanlar, 20 yaşından sonra evleneceksin diyorlar,ulan insan yok ki evlenecek,nereeye evleniyorsun,kolay mı öyle güvenmek.Evlenmemek diye de bir seçenek var ayrıca.Belki evlenmek istemiyorum.Allah Allah.( <Evde kaldım demiyor da.)

1|0
    0|0
    • Aynen öyle bekledigim nitelikler var belkide

• Kriterlerinden vazgeçme,evlenmek bir zorunluluk değil,bi seçenek.

• Seçicisin diyorlar evet öyleyim galiba

Yükleniyor...