Dunya nın herneresınde olursa olsun cocukara bunu yapanı

ah elıme bır verseler yedi sülalerini böyle insetsem nasıl olur acaba dıyorum .sızın bu konudakı dusuncelerınız neler link

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şerefsizlere hiç acımadan basarım kırbaçı! Hiç mi vicdanları yok anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • ellerın dert gormesın derım bılader valla sadece bu cocuklar ıcın dunyanın her neresınde olursa olsun cocuk a bırı vuruyorsa aynı dusuncedeyım dır

• Kimin nesi olursa olsun o da bir can ya! Her şeyden önce masum bir çocuk. Ne yapıp da bunu haketmiş olabilir? Zerre kadar haysiyeti olmayan sözde insanlar yüzünden ne acılar çekiyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• kanım dondu yemin ediyorum canlı canlı yaksam yetmez o köpeği !

0|1
    0|0
  • böylelerinden birini alıcam bir videoda ben çekicem dünyada ne tecavüz ne de dayak kalıcak

0|1
    0|0
  • şöyle çığlık atan bebeleri boğup atabilirim::)))

0|1
    1|1
    • seni elime verseler seni aynı sekilde kemıklerını kırmak zevk verır aslında bana !

• cocukların neden cıglık attıklarını gordun mu sen keyıflerınden degıl canları yandıgından ole yapıyor zevkıne bagırmıyorlar ...

• sen beni yanlış anladın ama

linkin açılmadı bende

ben öyle birşey düşünecek yapıcak bir insan değilim

benim aklıma yaramaz bebeler için geldi şakasına dedim

• ben ki fare öldürüldü diye saatlerce ağlamış biriyim; bunları dayak manyağı yapmazsam insan değilim.

0|0
    0|0
  • Benim merak ettiğim yetimhanelerdeki çocuklara niye kötü bakıcılar denk geliyor. Bence iyi bir psikologlar tarafından alınacak kişi incelenmeli. Yazık onlar daha çok sevgiye muhtaçken neler yaşıyorlar :/

0|1
    0|0
    • ıyı psıkologdan zıyade ıyı egıtımden gectıkten sonra yetımhanelerde calısacak kısılere ıs ımkanı saglanmalı ve duzenlı olarak ta denetlenmelıler

• videoyu izlemiştim ayyy ırıspıya bak sen yaa..

• aynen soran öyle olmalı

• ağız burun dalacaksın hepsine yaa !

0|0
    0|0
  • Şerefsiz ruh hastası o*

0|1
    0|0
  • Anca gelin burda soru sorun bir elime geçirsem öyle yapıcam böyle yapıcam filan deyin zaten klavye delikanlıları bende kızdım tamam ama çok saçma sanaldan böyle şeyler yazmanız. sanalda tepki gösterince kadın çocukları dövmeyi bıraktı mı? icraata geçseniz diyorum

0|0
    1|0
    • sen bunu yapan bır kısının acık adresını ver bak bakalım sonra klavye delıkanlıgı nasıl oluyor cumsusu bı seyretırem sana :) artısss...

• sen burdan taa rusyaya mı gideceksin kadını dövmeye aklın alıyor mu

• rusya olması sart degıl ben butun cocuklar ııcın sordum soruyu klavye delıkanlıgı yapıyoruz ya

Erkekler Ne Diyor 2

• izleyemedim. işte gücü yeten mazlumu eziyor. askerde komutan işte patron yetimhanedede bu s.rtük.

0|0
    0|0
    • patronuna karsı gelırsın baska bır ıs bulursun komutanı askerlıkten sonra da bulabılırsın ama bu cocuklara karsı yapılınca ıste ınsan dayanamıyor

• dedimya izleyemedim diye. onlardaki etkisi ömür boyu sürecek..toplumda hep hırçın olacaklar saldırgan bir insan olacaklar. zaten anne baba sevgisinden yoksunlar bide bunlar eklenınce...

• Nasıl bir öfkedir,vicdandır ki bunu yapabilsinler.Anlamak mümkün değil gerçekten.

0|0
    0|0
    • öfkelerini bilmem bilader de ama benım elımın altında olmalarını cok ısterdım bunları ve bunlar gıbı dusunceye sahıp olanları

• Ne yazık ki tepedekilerin canı yanmadıkça canı yananları görmeyecekler.İnşallah adam akıllı bir ceza alırlar.

Yükleniyor...