Bence çok saçma ajistasyondan baska bıse degıl.

arkadaslar yanlısmı dusunuyorum bılmıyorum. ondan sormak ıstıyorum sıze.. mesela bı yakınınızı kaybedersınız bu kısı babanız olur annenız olur yakın arkadas ya da sevgılı.. çok sevdiğiniz bir insanı kaybedersınız ustunden 10 - 15 yıl gecer acınız hala ıcınızdedir ogün ki gibi yasarsanız kaybetmenın acısını buna bıse demıyorum ama gelıpte facede uzun uzun yazarak ajıtasyon yapmak bana cok sacma gelıyo. yanı nedır bu ya her yıl bole yazılar yazarak elıne gecıyo .? sankı o olen kısı okuyo da o yazıdıgını. rahatlamak ıcını bosaltmak ıstıyosan arkadasım gıt dua et onun ruhuna kuran-ı kerim oku namaz kıl. bunlar onun işine yarar. gelıp facede twıttrda twıt atıp yazı yazark bıyere varılmıyor cunku. dogru degılmı sımdı bu dedıklerım. Allah askına yaaa.

Güncellemeler:
az once bı yazı gordum facede. arkadasın babası ölmüş ustunden 10 yıl gecmıs uzun uzun yazmıs. sinirlerım bozuldu. yazı yazcagına gıt dua et babana da bıseye yarasın dıcektım sstum. benımde babam hayatta degıl ama benım gelıpte facede orda burda yazmıorum . dua edıyorum ona gonderıyorum. bıraz büyüyün yaa

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu şekilde rahatlamaz insan face duvarına yazarak hiç rahatlamaz. istiyosa arkadaşıyla dertleşir. tamammen dikkkat çekme çabaları vol.125136

0|0
    0|0
    • aynen işte ben buna kızıyorum. bole bıseyle ınsan nasıl dıkkat cekme derdıne duser yaaaa.. kendı dusunuyo orda olen kısıyı degıl. olen kısı ustunden ilgi cekmek... vay anasını yaaa. nasıl ınsna bunlar yaa

• hahahahahah :DDD:d he ya bı de onlar var dımı. dur buna bı acıklık getırmek lazım. bu sonra konuslaım yazarız soru olarak :D

• otobüsde fanteziler fena :P

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım, bazı insanlar içindeki duygularını dışa vurma gereği duyarlar ki, bu sağlıklı bir yöntemdir...

Ayrıca sen namaz kıl, Kur'an oku diyorsun ama okumadığını ne biliyorsun... Son birşey daha; Kur'an'ı Kerim ölümü hatırlamayı, ölülerimizi anmayı, onlar için dua etmeyi öğütler...

0|0
    0|0
  • Yasın da bir süresi ve zamanı vardır. Eğer bir insan bunu abartıyorsa psikolojik sorunları vardır ve majoşist olduğu kesin diyebiliriz.

2|0
    0|0
    • kesınlıkle katılyorum arkadasım. psikolojık sorunları olan ınsan yazar anca bu kadar.yada ilgi cekmek baska bı acıklaması yok.

• Böyle davrandığında farklı konudan sohbet açın. acısını ya da geçmişteki olayı konuşmayın görmezden gelin. Olayı normalleştirsin.

• sen niye damgaladınki şimdi insanları.herkes acısını istediği gibi yaşar.o saydıklarınıda yapıyorlardır sen kafanı yorma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • bu senin düşüncendir :) insan insana benzeyebilir ama herkes aynı sekilde hisslere sahip degildir aynı hisslere sahip olsalar bile bu demek değildir aynı sekilde dusunurler :) sözün özü renkler ve zevkler nasıl tartısılmaz ise insanların kendilerini rahatlatmak amacı ile içindekilerini ne sekilde kimle paylastıgı kisinin kendi kararıdır birinin okuması veya okumaması degil en azından bir kaç kelimesini içinden atmak istemesidir :)

0|0
    0|0
  • yav arkadaş... kimi insanlar sanal ortamlarda rahatlıyor.. bırak döksünler içlerini... elki anc aöyle kendilerini iyi hissediolar

0|0
    0|0
  • herkes duygularını farklı çşekilde dıaş vurur kimi ağlar kimi anlatır kimi yazar kimi hiçbirşey söylemez tepkiler farklıdır.İllaki içlerinde göstermelik olanları da vardır ama gerçek olanlarının da olduğunu unutmamak lazım

0|0
    0|0
    • ya tabıkı gercek duygularlla yazılıyor o yazılar. ama neden ya hanı ne gerek var kı. bı sene de yazma yahu . o kişinin ruhu gelıp bogazına çöküp nıye yazmadın ulan mı dıcek :D

• basın saolsun.Allah rahmet eylesın.. hadı sen yıne yakın zamanda yasamıssın bu acıyı . ama bu ınsan 10 yıl once yasamıs bunu. hanı bıraz daha olgun olamk gerekıyo ya. yoksa bız sevmıomuyuz anamızı babamızı. alakası yok bununla. bılmıyorum o arkadasın yazısı bana ılgı cekmek gıbı geldı.

• Allah razı olsun seninkilere de Allah rahmet eylesin,kişiye göre değişir belki ilgi çekmek belki rahatlamak yine de takdir etmek lazım 10 yıl boyunca aynı şeyi sürdürebilmiş o da kolay değil.

• giden gider kalan sağlar bizimdir

0|0
    0|0
  • marmara depreminidemi yazmıyak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın sana katılıyorum ama bazen insan çok yalnız oluyor içini dökecek birini arıyor bulamayınca da sanal alemde derdini anlatıyor kendimden biliyorum çevremde hiç arkadaşım kalmadığında gelip burda AJITASYON yapıyorum. Bir rahatlama hissi geliyor anlatamam bırakalım acılarını istedikleri gibi yaşasınlar.

0|0
    0|0
  • doğru tabiki ama belki bu şekilde rahatliyo olabilir ya da ölen her kimse onu unuttuğunu düşünenlere karşi unutmadim mesaji da veriyor olabilir bilemeyiz ki.

0|0
    0|0
  • Sacma sapan paylasimlar yapacagina birak da adam babasini ansin. Ne zarari var ki?

0|0
    0|0
    • 3 saat once acık secık klipli vıdeo paylasıo 3 saat sonra canım babam bıtanecık babam dıye aglamaya baslıo. la bu ilgi cekmek degıl de :)

• Haklısın canım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...